روایت اینستاگرامی سیدحسن خمینی از زیبایی‌ها و زشتی‌های المپیک ریو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،یادگار امام با اشاره به نتایج بازی‌های المپیک ریو ۲۰۱۶ گفت: باید بپذیریم که جایگاه ورزش ما باید در رتبه‌های بالاتری قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خبرآنلاین، حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی با اشاره به نتایج بازی‌های المپیک، در صفحه اینستاگرام خود اینگونه نوشت:khomeiniNewsImage08080131

المپیک با همه زیبایی‌ها و برخی زشتی‌هایش به آخر رسید. تلاش ورزشکاران ما هم پایان یافت. این دوره در حالی برگزار شد که سهمیه ما در المپیک بهتر شده بود و این نشانه خوبی است بر این‌که در سطح آسیا رشد کرده‌ایم.

ولی در سطح جهانی -اگرچه برخی حق‌خوری‌ها را شاهد بودیم- باید بپذیریم که جایگاه ورزش ما باید در رتبه‌های بالاتری قرار گیرد.

از برخی از رشته‌ها انتظار بیشتری داشتیم که متأسقانه برآورده نشد. البته در این میان باید به پیشرفت والیبال، ورزش بانوان و همچنین شمشیربازی و برخی بخش‌های دوومیدانی و کشتی آزاد اشاره کنیم.

دست ورزشکاران غیور کشور عزیزمان و مربیان خوبشان را می‌فشارم و با شما در این امید شریک می‌شوم که در دوره‌های آینده جایگاهی بهتر در المپیک به دست آوریم.

tel final1

Share