معاونت عملیات سازمان آتش نشانی رشت خبر داد:

آتش سوزی در مسجد امیرالمومنین(ع) رشت/اتصال در سیستم سیم کشی برق علت آتش سوزی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،معاونت عملیات سازمان آتش نشانی گفت: یکی از افسران ارشد آتش نشانی که در نزدیکی محل آتش سوزی بود در کمتر از یک دقیقه خود را به محل رساند و پس از قطع سیستم برق در همان لحظات اولیه آتش را مهار و اطفا نمود و خودروهای اطفایی آتش نشانی نیز در حدود کمتر از ۴ دقیقه به محل آتش سوزی رسیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۲۰:۵۲ دقیقه ۲۸ تیر ۹۵ مبنی بر بروز آتش سوزی در سقف مسجد امیرالمومنین(ع) بیدرنگ مرکز ستاد فرماندهی ۸ دستگاه خودرو بهمراه ۱۶ آتش نشان و ۳ افسر ارشد سازمان را از ایستگاههای۱۱و۵و۲ به محل حادث۲۰۹۴-۵۵۰ه واقع در بلوار لاکان اعزام کرد.

شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: یکی از افسران ارشد آتش نشانی که در نزدیکی محل آتش سوزی بود در کمتر از یک دقیقه خود را به محل رساند و پس از قطع سیستم برق در همان لحظات اولیه آتش را مهار و اطفا نمود و خودروهای اطفایی آتش نشانی نیز در حدود کمتر از ۴ دقیقه به محل آتش سوزی رسیدند.

وی با بیان اینکه در این حادثه بواسطه اطلاع سریع شهروندان و حضور به موقع آتش نشانان و اطفای سریع آتش سوزی خسارت چشم گیری را شاهد نبودیم افزود: علت این آتش سوزی اتصال در سیستم سیم کشی برق از ناحیه پشت بام بوده که خوشبختانه به هیچ کس آسیب جانی نرسید.

tel final1

Share