پس از انتقاد شدید از شورای نگهبان عنوان شد

واکنش شجونی و غرضی به سخنان هاشمی: سیدحسن را وارد باتلاقی که خودت هستی، نکن!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: آقای هاشمی می‌خواهد آقای حسن خمینی را وارد باتلاقی که خودش در آن فرو رفته کند، اما امیدواریم ایشان تدبیر کند و در زمین آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی بازی نکند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آقای هاشمی به بهانه حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی به شورای نگهبان هجمه می‌کند، گفت: بعید می‌دانم آقای هاشمی‌رفسنجانی صلاح آقای حسن خمینی را بخواهد، چرا که اگر صلاح ایشان را می‌خواست این‌طور از او استفاده ابزاری نمی‌کرد.

۱۳۹۲۰۶۱۲۱۴۱۶۴۳۹۰۶۱۰۹۴۹۶۴وی با بیان اینکه آقای هاشمی برای حجت‌الاسلام حسن خمینی نقش کاسه داغ‌تر از کاش و دایه مهربان‌تر از مادر را بازی می‌کند، گفت: نقش‌های آقای هاشمی برای مردم روشن است و مردم می‌دانند که آقای هاشمی در حمایت از آقای حسن خمینی چه اهدافی را دنبال می‌کند؛ آیت‌الله هاشمی می خواهد با ابزار آقای حسن خمینی به شورای نگهبان هجمه کند، در حالی که همین شورای نگهبان صلاحیت او را برای مجلس خبرگان تائید کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شجونی با بیان اینکه آقای حسن خمینی فردی باهوش و اخلاقی است، تاکید کرد: بعید می‌دانم آقای حسن خمینی حیثیت خود را برای هاشمی هزینه کند، چرا که دیگر آش آن قدر شور شده که امثال آقای عباس عبدی و ابطحی هم متوجه استفاده ابزاری آیت‌الله هاشمی از آقای حسن خمینی شده‌اند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: آقای هاشمی می‌خواهد آقای حسن خمینی را وارد باتلاقی که خودش در آن فرو رفته کند، اما امیدواریم ایشان تدبیر کند و در زمین آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی بازی نکند.

وزیر دولت هاشمی: آقای هاشمی‌ کشور را جزء اموال شخصی‌اش می‌داند

سیدمحمد غرضی وزیر دولت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی ، در واکنش به انتقاد آقای هاشمی از شورای نگهبان به بهانه حمایت از حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی، اظهار داشت: آقای آیت‌الله هاشمی شخصیتی دارد که همیشه تمایل دارد راس جریان اجتماعی قرار بگیرد و باقی مسائل برای ایشان اهمیتی ندارد.

وی تصریح کرد: قبل از پیروزی انقلاب آقای هاشمی قصد داشت راس همه مسائل قرار بگیرد و بعد از پیروزی انقلاب تلاش کرد راس همه امور باشد و در زمان جنگ و آتش‌بس هم سعی داشت نفر اول و همه کاره باشد و این مسائل جزو شخصیت آیت‌الله هاشمی است.

غرضی با بیان اینکه آقای هاشمی‌رفسنجانی از همه ظرفیت‌ها و استعدادهای کشور می‌خواهد به نفع منویات خودش استفاده کند، تصریح کرد: آقای هاشمی همیشه خودش را شخص برتر مملکت می‌داند و کشور را جزو اموال خود دانسته و در تمام این سال‌ها خود را فوق جریان‌ها قرار داده؛ اظهارات آقای هاشمی علیه شورای نگهبان در اصل حمله به قانون اساسی و آرمان‌های امام بوده و نوعی انتحار سیاسی است.

وزیر دولت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی افزود:‌ آقای هاشمی همواره سعی می‌کند به مخالفینش بگوید مملکت برای اوست و کسی حق نقد کردن ندارد.

tel final1

Share