در آستانه انتخابات باید آرامش جامعه حفظ شود/کسی نباید حادثه تلخ فتنه ۸۸ را از یاد ببرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،محسن رضایی در حاشیه مراسم تشییع پیکر امیر سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ایجاد التهاب در آستانه انتخابات زمینه به هم خوردن آرامش جامعه را فراهم می‌کند و در آستانه انتخابات آرامش جامعه باید حفظ و از هر گونه احساسات و رفتار غیرعقلانی باید جلوگیری شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،به نقل از ایسنا ،دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد که در آستانه انتخابات باید آرامش جامعه حفظ شود.

rezaei-6-133محسن رضایی در حاشیه مراسم تشییع پیکر امیر سرلشکر محمد سلیمی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ایجاد التهاب در آستانه انتخابات زمینه به هم خوردن آرامش جامعه را فراهم می‌کند و در آستانه انتخابات آرامش جامعه باید حفظ و از هر گونه احساسات و رفتار غیرعقلانی باید جلوگیری شود.

وی ادامه داد: کسی نباید حادثه تلخ فتنه ۸۸ را از یاد ببرد و در انتخابات آینده نیز همه چیز باید به شکل قانونی پیش برود و نخبگان کشور و فعالان سیاسی دست به دست هم بدهند تا آرامش جامعه حفظ شود.

رضایی همچنین درباره مرحوم سلیمی یادآور شد: از ابتدای انقلاب با ایشان آشنا شدم و در روزهای اول انقلاب فداکاری زیادی از خود نشان داد. تا سه ماه قبل نیز با او ارتباط داشتم. فردی متدین و مسلمان بود و با وجود اینکه قبل از انقلاب در ارتش شاهنشاهی خدمت کرده بود، تدین خود را در پادگان‌ها نشان داده بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مرحوم سلیمی یک ارتشی شجاع بود و به هماهنگی میان ارتش و سپاه اعتقاد داشت. در پشتیبانی جنگ نیز معتقد بود که باید پیروز از جنگ بیرون بیاییم. او هم نسبت به انقلاب و هم نسبت به سرزمینش غیرتمند بود.

tel final1

Share