واکنش دختر هاشمی به احتمال تجدید فراش پدرش!

اولاً که ایشان چنین کاری نمی‌کنند و هیچ‌وقت هم خوشبختانه دنبال چنین چیزهایی نبوده‌اند، اما حتماً عکس‌العمل‌مان چیز خوبی نخواهد بود! حتی ممکن است «خطرناک» هم باشد!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تابناک ،فائزه هاشمی رفسنجانی می‌گوید که اگر پدرش (آیت‌الله هاشمی رفسنجانی) تجدید فراش کند عکس‌العملش خطرناک خواهد بود!
فائزه هاشمی رفسنجانی در گفت‌وگویی متفاوت و در پاسخ به سؤ۶۶۵۰۹-۱۹۹۲۹۶-۱۳۹۳۳۰۳۸۹۴الی مبنی بر «اگر پدرتان (آیت‌الله هاشمی) بخواهند دوباره تجدید فراش کنند، شما چه عکس‌العملی نشان می‌دهید؟» گفته است: اولاً که ایشان چنین کاری نمی‌کنند و هیچ‌وقت هم خوشبختانه دنبال چنین چیزهایی نبوده‌اند، اما حتماً عکس‌العمل‌مان چیز خوبی نخواهد بود! حتی ممکن است «خطرناک» هم باشد!

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو درباره خاطراتش از مدرسه رفتن می‌گوید که نمره دینی‌اش ــ‌۴‌ــ بوده و همین امر باعث شده است که «حرص» آیت آلله هاشمی رفسنجانی در بیاید. فائزه هاشمی می‌گوید: بابا حرصش گرفت: «حالا چرا نمره دینی‌ات ۴ شد؟! ریاضی را ۴ می‌شدی! تو آبروی من را آنجا بردی!» بالاخره همه آنجا مرا می‌شناختند و می‌دانستند دختر آقای هاشمی‌ام.

tel final1

Share