شهردار رشت بدون مصوبه شورا یک‌میلیارد ریال به باشگاه سپیدرود کمک کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عضو شورای اسلامی شهر رشت متذکر شد: اقدام کمک به تیم سپیدرود بدون مصوبه شورا انجام‌ شده و شهردار باید مسئولیتش را به‌عهده بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس ,مجید رجبی در جمع اعضای شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: شهرداری پیشنهاد کمک به تیم فوتبال سپیدرود رشت را در قالب یک لایحه دوفوریتی به شورا ارسال کرده بود.

rajabi_9190وی افزود: موضوع مذکور باید در صحن شورا رسیدگی می‌شد و پس از تصویب توسط شهرداری کمک صورت می‌گرفت اما شهردار رشت بدون مصوبه شورا اقدام به پرداخت یک‌میلیارد ریال به تیم فوتبال باشگاه سپیدرود کرده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه نباید چنین اقدام‌هایی انجام شود، متذکر شد: اقدام کمک به تیم سپیدرود بدون مصوبه شورا انجام‌ شده و شهردار باید مسئولیتش را به‌عهده بگیرد.

وی در ادامه درباره حواشی پیرامون شورای شهر رشت گفت: ممکن است برخی از پروژه‌ها هنوز به اتمام نرسیده باشد اما همین که اعضای شورا تاکنون سالم و با صداقت بوده‌اند کفایت می‌کند.

رجبی خاطرنشان کرد: در هر کاری مشکلاتی وجود دارد و در عملکرد ما اگر کاستی‌هایی وجود دارد چندان مهم نیست، چراکه عملکرد سالمی داریم.

Share