شهردار چاف و چمخاله منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا طی حکمی از سوی استاندار گیلان رضا همام ذاکری به عنوان شهردار چاف و چمخاله انتخاب شد. به نقل از لنگرنیوز ,مهران مهراب پور گفت : روز گذشته حکم ابلاغ رضا همام ذاکری به عنوان شهردار چاف و چمخاله از سوی استانداری به شورای شهر چاف و چمخاله ارسال شد. عضو شورای شهر چاف […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا طی حکمی از سوی استاندار گیلان رضا همام ذاکری به عنوان شهردار چاف و چمخاله انتخاب شد.

IMG_۲۰۱۵۰۵۲۰_۱۹۱۰۰۶-۱۵۰x150به نقل از لنگرنیوز ,مهران مهراب پور گفت : روز گذشته حکم ابلاغ رضا همام ذاکری به عنوان شهردار چاف و چمخاله از سوی استانداری به شورای شهر چاف و چمخاله ارسال شد.

عضو شورای شهر چاف و چمخاله با بیان اینکه ذاکری از شنبه ۲۰ تیر ماه جاری کار خود را به عنوان شهردار رسما آغاز می کند، گفت : زمان معارفه بعد از برگزاری جلسات اعضای شورا متعاقبا اعلام می شود.

 پس از استعفای دانش شکیب و جلساتی که توسط شورای شهر چاف و چمخاله برگزار شد سرانجام رضا همام ذاکری به عنوان شهردار چاف و چمخاله انتخاب شد.

مهندس دانش شکیب ۲۹ اسفند سال گذشته، نامه استعفای خود را به شورای شهر چاف و چمخاله ارسال کرد که با موافقت اعضای شورا تایید شد.

رضا همام ذاکری پیش از این، مسئول عمران شهرداری چاف و چمخاله بود.

Share