بیانیه مجمع نمایندگان گیلان به مناسبت ۸ و ۹ دی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مجمع نمایندگان گیلان به مناسبت ۸ و ۹ دی بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مجمع نمایندگان گیلان به مناسبت ۸ و ۹ دی بیانیه ای صادر کرد.
در این بیانیه آمده است: حماسه بزرگ ۹دی ۱۳۸۸ صحنه تجلی دین مداری و ولایتمداری ملت قهرمان و موقعیت شناس ایران اسلامی بود که فتنه گران و دشمنان این ملت و انقلاب را مایوس کرد و نشان اد که انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران ریشه در قیام کربلا و عاشورای حسینی دارد و ملت ایران در حمایت از ولی و مولای و رهبر خود یکپارچه در صحنه حاضر است.

آری ۹ دی ماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. ۹دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش نظامش و سالار شهدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز شد.

سه عامل حضور آگاهانه با مردم، ایمان انقلابی و اطاعت از رهبری رمز بقای جمهوری اسلامی باشد و قوت قلب مسلمانان منطقه و همه مشتاقان انقلاب اسلامی را پدید آورد. و به حق توانست موج جدیدی از بیدار اسلامی را در دل ملتهای مسلمان بوجود آورد.

مردم با بصیرت گیلان در هشتم دی سال ۸۸ یک روز زودتر دفاع خود را از ولایت فقیه نشان دادند و امید دشمنان را به یاس تبدیل کردند تا اثبات کنند مردم سرزمین گیل هر کدام یک میرزا کوچک هستند و به دشمنان بفهمانیم که ما با عهدی که با اماممان بستیم پایبندیم و بصیرت ما از مشتهای گره شده و قلبهای داغدار حسینی تجلی پیدا کرد.

بر آفرینندگان این روز بزرگ درود می فرستیم و بار دیگر با شهیدان خونین کفن انقلاب اسلامی عهد می بندیم که پرچمی را که برافراشته اند همواره زنده نگهداریم و پاسدار حریم ولایت بوده و هدایتهای پیامبر گونه مقام معظم رهبری را نصب العین خود قرار دهیم.

محمود شکری

رییس مجمع نمایندگان استان گیلان

Scan10001

Share