چه کسی نویسنده نامه تخریبی علیه رییس جمهور بود؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مهدی کوچک زاده از اعضای جبهه پایداری نویسنده ی نامه ای بود که دیروز در صحن علنی مجلس توزیع شد. نماینده مردم تهران با انتقاد از به کاربردن عنوان شبنامه درمورد یادداشت انتقادیش درمورد رئیس جمهور توسط برخی رسانه ها، گفت: توزیع یادداشتم در مجلس با مجوز هیئت رئیسه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مهدی کوچک زاده از اعضای جبهه پایداری نویسنده ی نامه ای بود که دیروز در صحن علنی مجلس توزیع شد.
IMG13041177نماینده مردم تهران با انتقاد از به کاربردن عنوان شبنامه درمورد یادداشت انتقادیش درمورد رئیس جمهور توسط برخی رسانه ها، گفت: توزیع یادداشتم در مجلس با مجوز هیئت رئیسه بوده است.

مهدی کوچک زاده ، در خصوص انتشار اخباری مبنی بر توزیع متنی از سوی وی در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی و استفاده از عنوان” شب نامه” درمورد این متن گفت: متاسفانه برخی رسانه ها ، عنوان شب نامه را برای مطلب توزیع شده در جلسه امروز مجلس به کار بردند که بی اخلاقی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همانطور که از اسم شبنامه مشخص است نام نویسنده و توزیع کننده معلوم نیست، افزود: من برای توزیع این مطلب در صحن علنی مجلس از هیئت رئیسه مجوز گرفتم و همه میدانستند که این متن انتقادی از طرف من است، بنابراین به کار بردن واژه شب نامه درست نیست.

متن یادداشت مهدی کوچک زاده درباره رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حسب مندرجات اسناد مجلس شورای اسلامی، آقای حسن روحانی رئیس جمهور از دوره اول مجلس شورای اسلامی با عنوان «دکتر» عهده دار سمت نمایندگی بوده اند در حالیکه مطابق مندرجات سایت مرکز تحقیقات استراتژیک (تحت مدیریت خود ایشان)، ایشان طی سالهای منتهی به ۷۴ برای تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا در یکی از دانشگاه‌های انگلستان ثبت نام نموده اند و اکنون نیز حسب اظهارات معاون شان، آقای نوبخت، استاد تمام دانشگاه بوده و از آن محل حقوق دریافت می دارند! در این رابطه سوالاتی بشرح زیر مطرح است که لازم است مراجع ذیربط برای روشن شدن اذهان و افکار عمومی بدان پاسخ دهند.

۱- در فاصله سالهای مجلس اول تا سال ۷۴ که ایشان مدرک دکترا گرفته اند از حقوق و امتیازات عنوان «دکتر» استفاده نموده اند؟ اگر بلی با چه مجوز قانونی و شرعی؟

۲- چگونه همزمان با تحصیل در انگلستان در پست های خطیری مثل نایب رئیس مجلس، دبیر شورای عالی امنیت ملی و … انجام وظیفه شده است؟

۳- ایشان در هیئت ممیزه کدام دانشگاه و با کدام سوابق پژوهشی موفق به کسب عنوان «استاد تمام» شده اند؟

۴- در دوران تحصیل از بورس استفاده کرده اند یا با هزینه شخصی در انگلستان درس خوانده اند؟ اگر بورسیه بوده اند با شرکت در کدام آزمون و یا با کدام مجوز قانونی از بورسیه استفاده نموده‌اند؟
/خانه ملت

Share