اطلاعیه‌ وزارت‌ اطلاعات‌ درباره‌ قهرمان‌ شمشیر بازی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای آزادی قهرمان شمشیربازی کشور از چنگ اشرار را تایید کرد. متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است: با اقدامات پیچیده ی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و ره گیری گروه های اشرار و ضد انقلاب در شرق کشور، تعدادی از عوامل شرور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای آزادی قهرمان شمشیربازی کشور از چنگ اشرار را تایید کرد.

متن کامل این اطلاعیه به شرح ذیل است:
با اقدامات پیچیده ی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) و ره گیری گروه های اشرار و ضد انقلاب در شرق کشور، تعدادی از عوامل شرور دستگیر و دو تن از هموطنان که توسط این گروه‌ها به گروگان گرفته شده بودند به سلامت به آغوش خانواده باز گشتند.

گروگان های یاد شده آقای حامد صداقتی، قهرمان تیم ملی شمشیربازی و آقای مهدی حسین قرالری، وکیل دادگستری بودند که در فروردین ماه سال جاری در مسیر خاش – زاهدان توسط یکی از گروه‌های شرور و ضد انقلاب ربایش شده و به گروگان گرفته شده بودند.

با این اقدام وزارت اطلاعات شبکه ی عوامل وابسته و محل های مورد اختفای اشرار، شناسائی و طی اقدام هماهنگ اطلاعاتی در استان های شرقی دستگیر شدند.

Share