پیام تبریک روحانی به تیم ملی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس‌جمهور با تبریک صعود تیم ملی والیبال کشورمان به مرحله نهایی لیگ جهانی، این موفقیت را حاصل برنامه‌ریزی، نگاه بلندمدت به ورزش والیبال و برتری چشمگیر بر قدرت‌های بزرگ والیبال جهان و امید و باور به شایستگی جوانان ایران اسلامی دانست که می‌تواند الگویی برای سایر رشته‌های ورزشی باشد. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،رئیس‌جمهور با تبریک صعود تیم ملی والیبال کشورمان به مرحله نهایی لیگ جهانی، این موفقیت را حاصل برنامه‌ریزی، نگاه بلندمدت به ورزش والیبال و برتری چشمگیر بر قدرت‌های بزرگ والیبال جهان و امید و باور به شایستگی جوانان ایران اسلامی دانست که می‌تواند الگویی برای سایر رشته‌های ورزشی باشد.

13921007100407157110084

متن کامل پیام حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

صعود فرزندان پرافتخارمان به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال دل مردم ایران را شاد نمود. این موفقیت ارزنده که حاصل برنامه‌ریزی و نگاه بلندمدت به ورزش والیبال و برتری چشمگیر بر قدرت‌های بزرگ والیبال جهان و همچنین امید و باور به شایستگی جوانان عزیز ایران اسلامی است؛ می‌تواند الگویی برای سایر رشته‌های ورزشی باشد تا با شناسایی و پرورش نوجوانان پر استعداد کشور، شاهد استمرار پیروزی‌ها و سربلندی فرزندان ایران در صحنه‌های ورزش جهان باشیم.

اینجانب این موفقیت قدرتمندانه و شادی‌آفرین را به بازیکنان و دست‌اندرکاران تیم ملی والیبال تبریک گفته، تداوم سرافرازی همه عزیزان را در مراحل و مسابقات پیش رو از خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

حسن روحانی

رئیس جمهوری اسلامی ایران»

ایسنا/

 

Share