تولید نوشیدنی غیر مجاز با پرچم جمهوری اسلامی در جام جهانی+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا و به نقل از دانا فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه‌ای به تمامی شرکت‌ها و موسسه‌های داخل ایران هشدار داد که اگر بدون مجوز در تبلیغاتشان از جام جهانی استفاده کنند با آنها برخورد قانونی می‌شود و جریمه‌هایی سنگین در انتظار این شرکت‌ها خواهد بود. حتی مسئولان فدراسیون فوتبال از […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا و به نقل از دانا فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه‌ای به تمامی شرکت‌ها و موسسه‌های داخل ایران هشدار داد که اگر بدون مجوز در تبلیغاتشان از جام جهانی استفاده کنند با آنها برخورد قانونی می‌شود و جریمه‌هایی سنگین در انتظار این شرکت‌ها خواهد بود. حتی مسئولان فدراسیون فوتبال از برخورد فیفا ! با این شرکت‌ها خبر دادند و مدعی بودند که این عمل خلاف قانون است.

با این حال نمی‌دانیم که آیا این قانون سفت و سخت فیفا! در مورد دیگر کشورها که بدون اجازه از محصولاتی با پرچم جمهوری اسلامی سوء استفاده می‌کند هم اعمال خواهد شد یا نه؟ پرچم هر کشوری مختص همان کشور است و سایر کشورها حق سوئ استفاده از آن را ندارند بخصوص اینکه پرچم جمهوری اسلامی ایران منقش به اسم متبرک الله هم هست و باید حساسیت‌ها در مورد این پرچم چند برابر باشد اما ظاهرا مسئولان فدراسیون فوتبال فقط در مورد شرکت‌های داخلی می‌توانند ابراز قدرت کنند و حتی اعتراضی هم به یک شرکت تولیدات مشروبات الکلی خارجی  که با پرچم جمهوری اسلامی چنین کالای خلاف شرعی را تولید می‌کند ندارند!

 یک شرکت خارجی که ظاهرا آلمانی است، نوشیدنی های غیر مجاز  با پرچم کشورهایی که در جام جهانی حضور دارند تولید کرده و پرچم مقدس جمهوری اسلامی نیز روی بطری این نوشیدنی  به طور کامل حک شده است. عکسی از یکی از این بطری‌ها   را در زیر منتشر می کنیم و امیدواریم که رئیس همیشه خندان فدراسیون فوتبال حداقل نسبت به این مسئله واکنش قاطعی از خود نشان بدهد و این شرکت را از ادامه تولید مشروب الکلی با پرچم مقدس جمهوری اسلامی باز دارد گرفتن غرامت و خسارت پییشکش!

43168553-c630-44a5-b44e-176685484225

Share