برترین فوتبالیست جوان آسیا در مبارزه با داعش+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسین الـهــام فعال دانشجویی در صفحه اجتماعی خود نوشت: علی عدنان ۲۰ ساله تیم ملی عراق و عضو باشگاه ریزاسپور ترکیه است و در سال ۲۰۱۳ به عنوان برترین فوتبالیست جوان آسیا انتخاب شد و به او لقب «روبرتو کارلوسِ عراقی» و «گرث بیلِ آسیا» را داده اند. این […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حسین الـهــام فعال دانشجویی در صفحه اجتماعی خود نوشت:

علی عدنان ۲۰ ساله تیم ملی عراق و عضو باشگاه ریزاسپور ترکیه است و در سال ۲۰۱۳ به عنوان برترین فوتبالیست جوان آسیا انتخاب شد و به او لقب «روبرتو کارلوسِ عراقی» و «گرث بیلِ آسیا» را داده اند.

این روزها دو تیم مطرح تاتنهام انگلیس و آس رم ایتالیا برای جذب او پیشنهاد ۲ میلیون یورویی ارائه داده اند و این درحالی است که تیم رم به جذب او تمایل زیادی دارد و مسئولان رم زمان زیادی است منتظر پیوستن او به این تیم هستند.

387463_677
اما علی عدنان این روزها با دست گرفتن سلاح به جمع داوطلبان دفاع از کشور در مقابل تروریست‌های داعش پیوسته است و پیشنهاد این تیم ها را بی پاسخ گذاشته است.

387464_475او در این باره گفت:«بازیکنان تیم ملی همگی از امروز خود را سربازانی می دانند که آمادگی کاملی برای دفاع از سرزمین عراق هستند».

سوالی که برای من پیش آمده این است که کدام یک از ستاره های فوتبال و بازیکنان تیم ملی و باشگاه های مطرح ما در زمان جنگ تحمیلی چنین کاری کرده اند؟/پارس

Share