رئيس هيأت فوتبال استان گيلان خبر داد :

داماش تحت هیچ شرایطی از استان گیلان خارج نمی‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،قربانعلی الماسخاله در مورد اظهارات امیر عابدینی مبنی بر خروج داماش از استان گیلان گفت: من چند روزی است به دلیل عمل جراحی در بستر بیماری بودم و اکنون متوجه این صحبت‌ها شدم. با این حال از شنیدن این صحبت‌ها تعجب می‌کنم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،قربانعلی الماسخاله در مورد اظهارات امیر عابدینی مبنی بر خروج داماش از استان گیلان گفت: من چند روزی است به دلیل عمل جراحی در بستر بیماری بودم و اکنون متوجه این صحبت‌ها شدم. با این حال از شنیدن این صحبت‌ها تعجب می‌کنم. زیرا عابدینی همواره در صحبت‌هایش همواره می‌گفت هواداران داماش و مردم رشت برایش مهم هستند اما این صحبت‌ها فقط باعث نگرانی هواداران داماش می‌شود ضمن اینکه باید بگویم داماش تحت هیچ شرایطی از استان گیلان خارج نخواهد شد.

almaskhaleh-sakoo وی ادامه داد: زمانی که پگاه به داماش منتقل شد یکی از شرایط آن قرارداد این بود که تیم تحت هیچ شرایطی از استان خارج نشود. من از مسئولان استان هم تقاضا دارم اکنون که در تعطیلات لیگ به سر می‌بریم هر چه سریع‌تر برای تعیین وضعیت داماش اقدام کنند. در اواخر فصل که داماش در شرایط حساسی قرار داشت و باید مسابقات مهمی را انجام می‌داد بارها گفتم که بهتر است مسائل مالکیتی این باشگاه مطرح نشود. زیرا هراس این را داشتم که به تیم آسیب برساند که همین طور هم شد. با این حال اکنون زمان مناسبی است تا مسئولان استان یک اسپانسر خوب و قدرتمند برای داماش پیدا کنند. بخصوص اینکه عابدینی هم اکنون عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس شده و اعلام کرده ک دیگر در داماش سمت ندارد.

رئیس هیأت فوتبال استان گیلان در مورد شایعه خرید امتیاز داماش از سوی تیم سپیدی به رشت گفت: مااز اینکه استان گیلان در لیگ دسته اول نمایندگان بیشتری داشته باشد، خوشحالیم اما واقعیت آن است که نمی‌خواهیم بحث قرمز و آبی را در استان ادغام کنیم زیرا در این صورت تبعات اجتماعی بیشتری خواهد داشت.البته شنیده‌ام که سپیدرود رشت می‌خواهد امتیاز یک تیم دسته اولی را بخرد. اما این تیم داماش گیلان نیست.

فارس/

Share