استاندار در دیدار با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

با تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان گیلان،جلوی خسارات را بگیرید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان در نشست با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت : باتوجه به اینکه در فصل کشاورزی قرار داریم ، تأمین کامل سوخت مورد نیاز کشاورزان بسیار اهمیت دارد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ، دکتر نجفی در این نشست بابیان اینکه گیلان جزاستانهای برتر در تولیدمحصولاتی همچون چای ، برنج ، ابریشم و بادام زمینی است افزود : تأمین به موقع و مناسب سوخت مورد نیاز بخش کشاورزی می تواند از برور مشکلات و خسارات برای کشاورزان جلوگیری کند .

ostandar 2

استاندار گیلان با اشاره به دیدار خود و نمایندگان استان با وزیر نفت اظهار داشت : سوآپ نفت در استان بسیار ضرورت دارد و از شرکت نفت می خواهیم نسبت به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشد .
دکتر نجفی به احداث جایگاه های گاز طبیعی در برخی شهرستان های گیلان اشاره کرد و گفت : این استان باتوجه به گردشگرپذیربودن نیازمند افزایش تعداد جایگاه های CNG است و این ظرفیت در گیلان وجود دارد .

ostandar

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران هم در این نشست با تأکید براینکه هیچ مشکلی در جهت تأمین سوخت مورد نیاز گیلان وجود ندارد گفت : تأمین سوخت مورد نیاز بخش حمل و نقل ، نوسازی ناوگان عمومی تقویت می شود و همچنین و نیز ایجاد جایگاه های سوخت به ویژه CNG اولویت های مهم این شرکت در سال جدید است .
کشکولی با اشاره به اقدامات وزارت نفت در تأمین سوخت مورد نیاز مردم در بخش های مختلف افزود : شرکت پخش فرآورده های نفتی از ایجاد جایگاه های CNG  توسط بخش خصوصی استقبال می کند و تسهیلات و مشوق های خوبی هم در این زمینه در نظر گرفته است .

Share