وزیر نفت:تحریم ها کم می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزیر نفت با تاکید بر این که صنعت نفت ایران با یا بدون تحریم به روند توسعه ای خود ادامه می دهد گفت: مدل های قراردادی جدید نفت ایران به برداشتن تحریم‌ها کمک می کند. بیژن نامدار زنگنه اظهار داشت: تحریم هایی که وجود دارد اینطور نیست که صنعت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزیر نفت با تاکید بر این که صنعت نفت ایران با یا بدون تحریم به روند توسعه ای خود ادامه می دهد گفت: مدل های قراردادی جدید نفت ایران به بردزنگنهاشتن تحریم‌ها کمک می کند.

بیژن نامدار زنگنه اظهار داشت: تحریم هایی که وجود دارد اینطور نیست که صنعت نفت ایران را منزوی کرده باشد بلکه صنعت نفت ما به روند توسعه ای خود با تحریم یا بدون تحریم ادامه می دهد.

وی افزود:فراهم کردن شرایط تجارت آزاد که مورد تأکید تمامی سازمان‌ها و نهادهای بین المللی است با رفع تمامی تحریم ها محقق می شود اما باید توجه داشت این تحریم هایی که وجود دارد تنها باعث سخت شدن شرایط برای شرکت های ایرانی نشده بلکه فعالیت آزاد تجاری شرکت های غربی را نیز محدود کرده است.

وزیر نفت با اشاره به تمایل شرکت های غربی برای همکاری با صنعت نفت ایران گفت: تحریم های خودساخته غرب با جذاب تر شدن مدل های قراردادی نفت ایران کم می شود و به نوعی مدل‌های جدید قراردادی نفت به برداشتن تحریم کمک می کند./ تسنیم

Share