نیت مسئولین :

آیا مسئولین برای نمایش در خیابانهای آبگرفته حاضر میشوند !؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بارانهای شدید و سیل و آبگرفتگی برای ما گیلانی ها چیز عجیب و غریبی نیست و برای مثال در طول زمان مسئولیت هر ۳ استاندار اخیر گیلان ( که البته طول مسئولیت هر کدام خیلی هم زیاد نبوده) شاهد سیل و آبگرفتگی در گیلان بوده ایم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  بارانهای شدید و سیل و آبگرفتگی برای ما گیلانی ها چیز عجیب و غریبی نیست و برای مثال در طول زمان مسئولیت هر ۳ استاندار اخیر گیلان ( که البته طول مسئولیت هر کدام خیلی هم زیاد نبوده) شاهد سیل و آبگرفتگی در گیلان بوده ایم.

از آنجا که بارانهای شدید در گیلان تمام شدنی نیست ، مدیریت این مسئله بسیار مهم و حیاتی می باشد.

نکته جالب مدیریت هر سه استاندار گیلان حضور آتها در خیابانهای آبگرفته استان می باشد اما سوالی که پیش می آید این است که آیا این حضور سودی هم برای استان داشته و این گونه اقدامات مشکلی را حل نموده است؟

آیا اقدامات بعد از این سیل ها و آبگرفتگی ها جلو تکرار آن را در استان گرفته است؟ البته در خصوص نجفی استاندار جدید نمی توان اظهار نظر نمود چون هنوز برای این کار زود است.

خبرنگار هم وقتی در بین مردم انتظارشان از مسئولین را می پرسد جواب می دهند:حضور در بحران ،رسیدگی به حال مردم نیست ،مسئول دلسوز آنست که برای رفع همیشگی مشکل پای کار باشد و توان گرفتن اعتبار و مساعدتهای لازم برای رفع مشکلات را داشته باشد.

saadati-500x375

 

 

hashemnia-500x361

 

nahafi-500x375

منبع / ۸ دی نیوز

 ایرج ندیمی،عاشوری،نعمی زر،لاهوتی، جعفرزاده،تامینی ،کوچکی نژاد،رهبری املشی،حکیمی،قربانی،خسته بند،شکری،

Share