مرگ ۸ تن در حادثه دلخراش رانندگی +عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان از مرگ هشت تن در جریان وقوع دو حادثه رانندگی در استان گیلان خبرداد. سرهنگ مهیار رستگار گفت: حوالی ساعت ۱۰ شب گذشته یک دستگاه سمند که رانندگی آن را جوانی ۲۲ ساله بر عهد داشت و با سه سرنشین جوان دیگر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان از مرگ هشت تن در جریان وقوع دو حادثه رانندگی در استان گیلان خبرداد.
سرهنگ مهیار رستگار گفت: حوالی ساعت ۱۰ شب گذشته یک دستگاه سمند که رانندگی آن را جوانی ۲۲ ساله بر عهد داشت و با سه سرنشین جوان دیگر از مسیر پیچ کلو واقع در محور شهرستان تالش در حال حرکت بودند که ناگهان به علت تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیر مجاز راننده به سمت مخالف منحرف شده که در همین هنگام با یک دستگاه کامیون کشنده ولوو برخورد کرده‌است.
به گفته رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان در جریان این حادثه به علت شدت برخورد هر چهار سرنشین سمند در دم کشته شدند.
رستگار همچنین از تصادف منجر به فوت دیگری نیز در مسیر مسیر سنگر به سمت کوچصفهان شهرستان رشت خبر داد و گفت: حوالی ساعت چهار صبح روز گذشته یک دستگاه کامیون بنز که در حال حرکت در این مسیر بود که به دلیل انحراف به چپ ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده کامیون به مسیر مخالف منحرف شده و در همین حین با یک دستگاه سواری پراید با چهار سرنشین برخورد کرده است.
وی افزود: متاسفانه در جریان این حادثه نیز چهار سرنشین خودروی پراید به علت شدت حادثه جان باختند.
رییس پلیس راه استان نقطه مشترک این دو حادثه را وقوع آن را در زمان تاریکی هوا و انحراف و تجاوز به چپ در جاده دوطرفه اعلام کرد و به رانندگان توصیه کرد از تجاوز و سبقت غیر مجاز در راه های دوطرفه اکیداً خودداری و تاجایی که ممکن است از رانندگی شبانه و طولانی مدت پرهیز کنند./ ایسنا

60932

Share