سردار قائد رحمتی:صرفه جویی یکی از راه‌های مقابله با تحریم است

به گزارش دیارمیرزا سردار ابرهیم قائد رحمتی، فرمانده انتظامی استان گیلان در بازدید ازفرماندهی انتظامی شهرستان آستارا بر برنامه ریزی دقیق و اصولی در اجرای ماموریت‌های پیش رو تاکید کرد و گفت: طرح سالم سازی دریا و آمادگی پلیس برای ماه مبارک رمضان از موارد ارزیابی شده در این بازدید است. وی عملکرد پلیس شهرستان آستارا […]

به گزارش دیارمیرزا سردار ابرهیم قائد رحمتی، فرمانده انتظامی استان گیلان در بازدید ازفرماندهی انتظامی شهرستان آستارا بر برنامه ریزی دقیق و اصولی در اجرای ماموریت‌های پیش رو تاکید کرد و گفت: طرح سالم سازی دریا و آمادگی پلیس برای ماه مبارک رمضان از موارد ارزیابی شده در این بازدید است.rahmati
وی عملکرد پلیس شهرستان آستارا را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در این بازدید بر رفع معایب تاکید شده و نواقص نیز به زودی رفع خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان بر ارائه خدمات به موقع تاکید کرد و اظهار داشت: با تقویت تجهیزات، نیروی انسانی لازم و کیفی در تمامی سطوح چه فرایندی و چه در حوزه تعالی رفتار و همچنین در حوزه ارزیابی و ارزشگزاری، درصدد هستیم خدمات بهتری به مردم این شهرستان ارائه دهیم.

سردار قائد رحمتی تصریح کرد: پلیس بر نگهداری صحیح اموال، صرفه جویی و درست مصرف کردن تاکید دارد زیرا معتقد است یکی از راه‌های مقابله با تحریم اقتصادی همین امر است.

وی، برآورد اطلاعاتی پلیس شهرستان آستارا برای مقابله با ناهنجاری‌ها را خوب توصیف کرد و افزود: فرماندهی انتظامی آستارا در راستای ارتقاء امنیت و احقاق حقوق مردم این شهرستان تلاش وافری برای مقابله با ناهنجاری‌ها و پیشگیری از جرایم انجام خواهد داد.

قائد رحمتی با بیان اینکه مهمترین کارهایی که باید در نظام اسلامی کشور و به خصوص در نیروی انتظامی مورد توجه و تاکید قرار گیرد، احساس مسئولیت داشتن در کار است، افزود: در بازدیدها این موضوع به جد مورد تاکید بوده و موفقیت‌های حاصله ناشی از احساس مسئولیت است.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان از وظایف اصلی نیروی انتظامی را ارتقاء امنیت مردم دانست و تصریح کرد: تحقق این امر بدون تلاش پلیس و مشارکت مردمی امکان پذیر نیست.

Share