بازیگر نقش ادریس در نون خ کیست؟ | مردی با ۱۱ بچه قد و نیم قد

سیروس سپهری در سریال نون خ ، نقش ادریس را بازی می کند، مردی با ۱۱ فرزند قد و نیم قد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سیروس سپهری در سریال نون خ ، نقش ادریس  را بازی می کند، مردی با ۱۱ فرزند قد و نیم قد. جالب اینجاست که بدانید او بیرون از نون خ نیز با کودکان سر و کار دارد و عمده فعالیت های هنری وی حول محور کودک و نوجوان است و جوایزی نیز در این عرصه برده است که از آن جمله می توان به کسب مقام اول در نویسندگی تئاتر در جشنواره بین المللی تئاتر همدان اشاره کرد.

بازیگر نقش ادریس در نون خ کیست؟ / مردی با 11 بچه قد و نیم قد
برخی از کارهایی که سیروس سپهری در آنها به عنوان نویسنده، کارگردان و بازیگر حضور داشته، عباتند از: کیمیا ، بازی یو، آسو، مطرب عشق، جلسه رسمی است، کهنه سرباز، آرش کمانگیر و پسرک چوپان، قولقولک، یه گربه یه ماهی، رویای کودکانه ، داخ‌داران، قلاسان، شورآبساران، کتیبه‌ها، در زوزه سگان و … .

سریال کیمیا و نون خ ، معروف ترین کارهایی هستند که سپهری در آنها ایفای نقش کرده است.

بازیگر نقش ادریس در نون خ کیست؟ / مردی با 11 بچه قد و نیم قد
یکی از کارهای مطرح او ، نمایش رویای کودکانه است که به داستان پسر نوجوانی از خانواده مرفه می پردازد که تصادفا با مرد نابینای گل فروشی آشنا می شود و از طریق او به کودکان کار می رسد و با واقعیت های جدیدی در زندگی مواجه می شود.

هر چند ادریس در نون خ، جزو چند نقش اول نیست ولی در سکانس هایی که حضور دارد، شاهد بازی دوست داشتنی سیروس سپهری هستیم.
خود او درباره حضورش در نون خ می گوید: من بیش از ۴۰ سال است که در حوزه تئاتر، بازیگری، کارگردانی و نویسندگی کار می‌کنم اما در این سریال دیده شدم.

نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی، هر شب  ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می شود.

Share