شورای ائتلاف خودخوانده درست کردند و پدربزرگ شدند|زاکانی فنون غیب‌گویی و ذهن‌خوانی بلد است

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: خودشان یک شورای ائتلاف خودخوانده درست کردند بدون آنکه نظر سایرین را بگیرند. آیا رأی و نظر سایر گروه‌ها و نیروهای اصولگرا را گرفتند که حالا مدعی پدربزرگی جریان اصولگرایی هستند؟ اینها آدم‌های پرادعایی هستند که همیشه می‌خواهند رئیس، بالا و دستور بده قرار بدهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم درباره ادعای زاکانی مبنی بر اینکه نامزد شورای وحدت علی لاریجانی است، بیان کرد: آقای زاکانی فنون غیب‌گویی و ذهن‌خوانی بلد است اما جایی ندیدم که شورای وحدت نام آقای لاریجانی را برده باشد. اتفاقا سه نفری که مطرح کردند آقایان رئیسی، قالیباف و رضایی هستند.

اصولگرایان با درنظر گرفتن مکانیزم‌های انتخاباتی گذشته، ساختار تشکیلاتی جدیدی را به نام شورای وحدت طراحی کردند اما اقلیتی چندنفره اصرار دارند که مرکز کار انتخاباتی این جریان باید شورای ائتلاف باشد نه شورای وحدت. علیرضا زاکانی اخیرا گفته «شورای وحدت در مقابل شورای ائتلاف است اما داعیه وحدت دارد، قرار است علی لاریجانی کاندیدای نهایی اینها باشد».

منصور حقیقت‌پور درباره صحت اظهارات و ادعاهای اخیر علیرضا زاکانی به نامه نیوز گفت: شورای ائتلاف همیشه می‌افتد روی نام اصولگرایی و مدعی است که مرکزیت این جریان را در اختیار دارد. آقای زاکانی و دوستان شورای ائتلاف صلاحیت مرکز قرار گرفتن خودشان را در جریان اصولگرایی از چه کسی گرفتند؟ اگر آقای زاکانی و دوستانش در شورای ائتلاف حزب هستند پس چرا همیشه در آستانه انتخابات خودشان را نشان می‌دهند؟

وی افزود: جامعه روحانیت با آن سابقه طولانی می‌خواهد راه مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی را برای ساماندهی نیروهای اصولگرا ادامه دهد اما سئوال اینجاست که چرا آقای زاکانی و دوستانش از اقدام وحدت آفرین جامعه روحانیت ناراحت و عصبانی هستند؟ یادمان نرفته که همین آقایان چندین بار در مقاطع مختلف عهدشکنی کردند.

این فعال اصولگرا اظهار کرد: خودشان یک شورای ائتلاف خودخوانده درست کردند بدون آنکه نظر سایرین را بگیرند. آیا رأی و نظر سایر گروه‌ها و نیروهای اصولگرا را گرفتند که حالا مدعی پدربزرگی جریان اصولگرایی هستند؟ اینها آدم‌های پرادعایی هستند که همیشه می‌خواهند رئیس، بالا و دستور بده قرار بدهند.

وی ادامه داد: حرمت جامعتین باید حفظ شود، آن‌ها برای تحقق مشارکت حداکثری و ایجاد وحدت تلاش می‌کنند. آقای زاکانی و دوستانش هم باید پیرو همین مسیر وحدت بخشی باشند که انشاءالله علمای ما آن را لیدری و بسترسازی می‌کنند.

مشاور علی لاریجانی در مجلس دهم درباره ادعای زاکانی مبنی بر اینکه نامزد شورای وحدت علی لاریجانی است، بیان کرد: آقای زاکانی فنون غیب‌گویی و ذهن‌خوانی بلد است اما جایی ندیدم که شورای وحدت نام آقای لاریجانی را برده باشد. اتفاقا سه نفری که مطرح کردند آقایان رئیسی، قالیباف و رضایی هستند.

وی افزود: به فرض نام آقای لاریجانی را هم مطرح کرده باشند آیا باید از آقای زاکانی و دوستانش اجازه بگیرند؟ آقای زاکانی و دوستانش چه کاره هستند؟ آیا این آقایان شورای نگهبان غیرانتفاعی هستند که می‌گویند چه کسی صلاحیت دارد که وارد انتخابات شود و چه کسی صلاحیت ندارد و نباید بیاید؟

حقیقت‌پور یادآور شد: آقایان پای‌شان را از مدارا کنار گذاشتند و یک حالت تفکر دیکتاتوری پیدا کردند. انتظار دارند همه باید ذهن، فکر و برنامه آقایان را قبول کنند اگر این طور نباشد سریع طرف را محکوم می‌کنند حالا می‌خواهد آن فرد یک شخصیت روحانی باشد یا غیرروحانی.

Share