شادی قهرمانی تلخ شد؛ پایان رافت پس از قهرمانی استعفا داد

رافت با تأکید بر اینکه این حق بچه های شهرداری نیست که سه ماه حقوق نگیرند، توضیح داد: کل بودجه شهرداری آستارا ۴ میلیارد تومان است و حقوق یک بازیکن هوادار برابر با حقوق ۱۰ بازیکن شهرداری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، پس از بازی امروز و قهرمانی تیم فوتبال شهرداری آستارا در نیم فصل لیگ آزادگان، سرمربی این تیم از سمت خود استعفا داد.

 پایان رأفت بعد از اتمام دیدار دو تیم شهرداری آستارا و هوادار تهران، در جمع خبرنگاران، بیان کرد: بازیکنان شهرداری با دستان خالی، ولی با غیرت افتخار آفرینی کردند.

وی با بیان اینکه باید به این بازیکنان، خانواده های آنها و مردم آستارا تبریک گفت، اظهار کرد: از اولین روز حضور در این تیم نظم و انضباط را اعمال کردیم و نتیجه این کار ایجاد همدلی در این بود.

رافت با اشاره به اینکه که در تیم ما مشکل مالی فراوان و امکانات خیلی کم نسبت به سایر تیم ها وجود دارد، اضافه کرد: اما تعصب و غیرت شرط است که بازیکن با دل و همه وجود خود بازی می کند.

وی با اشاره به اینکه شرمنده همه بازیکنان هستم، در پاسخ به مصاحبه رضا عنایتی، خاطرنشان کرد: من با ایشان دوست صمیمی هستم و ای کاش کمی در خصوص مسایل فنی تیم شهرداری صحبت می کردند که با تمام وجود بازی می کردند.

رافت با تاکید بر اینکه کسی نمی داند ما با چه امکاناتی بازی می کنیم، اضافه کرد: امروز سایر تیم ها با بودجه های کلان و امکانات بسیار بالا آمده اند و پای بازیکنان تیم شهرداری نشسته اند تا آنها را ببرند و تیم ما را خراب کنند.

سرمربی شهرداری آستارا با اشاره به اینکه مردم آستارا بنده را دوست دارند، ولی یک عده هستند که نمی خواهند من اینجا باشم، تصریح کرد: این موفقیت من نیست، این افتخار را خود بازیکنان کسب کرده اند که موقعیت را خوب شناختند.

رافت با تأکید بر اینکه این حق بچه های شهرداری نیست که سه ماه حقوق نگیرند، توضیح داد: کل بودجه شهرداری آستارا ۴ میلیارد تومان است و حقوق یک بازیکن هوادار برابر با حقوق ۱۰ بازیکن شهرداری است.

وی با بیان اینکه هیأت مدیره باشگاه شهرداری و سایر مسئولان مربوطه باید پاسخگوی مطالبات بازیکنان باشد، یادآور شد: آستارا با زیرساخت های اقتصادی جزو برترین ها می باشد.

پایان در پایان گفت گفت: من از این لحظه می روم و برای همه آرزوی سلامتی می کنم و مرا حلال کنند.

Share