دستگیری عاملان شرارت و درگیری در پارک کسمائی رشت

جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری عاملان شرارت و درگیری پارک کسمائی شهر رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ «حسین حسن‌پور»، اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان را خط قرمز پلیس و دستگاه قضائی اعلام کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.
وی در ادامه گفت: در پی اخلال در نظم عمومی و قمه‌کشی توسط اراذل و اوباش در پارک کسمائی شهرستان رشت، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
جانشین فرماندهی انتظامی استان گیلان با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت عمومی استان با انجام تحقیقات و اشرافیت اطلاعاتی، ۲ متهم این پرونده شناسایی کردند افزود: پس از هماهنگی قضائی متهمان در عملیات‌های جداگانه و همزمان دستگیر شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اراذل و اوباش دستگیر شده با یکی از شهروندان درگیر شده بودند گفت: عاملان تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه، تحت پیگرد قانونی قرار می‌گیرند.
سرهنگ حسن‌پور علت این درگیری را اختلافات شخصی اعلام کرد و بیان داشت: متهمان ۲۸ و ۲۹ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
وی در پایان از مردم خواست، در صورت مشاهده مزاحمت و شرارت توسط اراذل و اوباش، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

Share