دستگاه قضایی تعلل در احداث راه آهن رشت – انزلی را نمی پذیرد

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی گفت: همه امکانات و شرایط لازم برای اجرای طرح راه آهن رشت – انزلی فراهم می باشد و دستگاه قضایی تعلل و تاخیر در اجرای این طرح را نمی پذیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، صبح امروز نشستی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری گیلان در جمع مدیران دستگاه‌های مسئول و پیمانکاران طرح احداث راه آهن رشت – انزلی برگزار شد.

رئیس کل دادگستری گیلان در این نشست ضمن تبریک میلاد امیرالمومنین حضرت علی (ع)، ساماندهی اقتصاد را بستر و زمینه ساز رشد و توسعه همه جانبه کشور دانست و افزود: امروزه با سرعت بالای توسعه در سطح جهان مواجهیم و با لحظه‌ای غفلت از آن عقب خواهیم ماند.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی با تاکید بر اتمام هرچه زودتر پروژه خط ریلی رشت – انزلی، از مجریان این طرح خواست تا میزان پیشرفت احداث این خط آهن را به طور مستمر به مردم و دستگاه قضایی به عنوان مدعی العموم گزارش دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه همه امکانات و شرایط لازم برای اجرای این پروژه در استان گیلان فراهم می‌باشد، تصریح نمود: دستگاه قضایی تعلل و تاخیر در احداث راه آهن رشت – انزلی را نمی‌پذیرد و لازم است این طرح در موعد مقرر به بهره برداری برسد.

Share