از دستکاری تذکرات اعضای شورا تا احداث ساختمان چندطبقه بدون ستون در رشت!

بهراد ذاکری با بیان اینکه ۲ سوم از پرونده‌ها در کمیسیون ماده ۱۰۰ مربوط به املاک نسقی است، یادآور شد: در یکی از مناطق شهرداری ساختمانی ساخته شد که در طبقات فوقانی ستون نداشت!

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، عضو شورای شهر رشت در جلسه صبح روز چهارشنبه شورا با اشاره به اینکه نگارش و چاپ کتاب مادران شهید از سوی شهرداری رشت اقدامی درست و بجایی بود، گفت: متاسفانه فرآیند چاپ و نگارش کتاب طولانی شده و روند چاپ این کتاب در انتشارات به کندی صورت گرفته است و امیدوارم خیلی زود این کتاب چاپ و رونمایی شود.

فاطمه شیرزاد در ادامه به حاشیه شهر و مناطق کم برخوردار اشاره کرد و گفت: برای ارایه خدمات بهتر در بودجه ۱۴۰۰ به محلات و مناطق کم برخوردار بودجه بیشتری اختصاص داده شود و پروژه‌های نیمه تمام را به پایان ببریم.

وی ادامه داد: شیوه نامه تعیین و تکلیف زمین‌های نسقی در حال تدوین است و با همکاری دستگاه قضایی امیدواریم بتوانیم مشکلاتی که در این حوزه وجود دارد را برطرف کنیم.

عضو شورا در مورد وضعیت آسفالت شهر رشت گفت: آسفالت معابر به دلیل برودت هوا به سختی انجام می‌شود و شهرداری رشت باید برنامه ریزی مناسبی برای آسفالت در ماه‌های فرودین و اردیبهشت د