یک گیلانی رییس کمیته روستایی فدراسیون هاکی کشور شد

در نامه‌ای از سوی فدراسیون هاکی، مرتضی یحیی‌پور مسروری از مدیران اداره کل ورزش و جوانان به سمت رییس کمیته روستایی هاکی کشور منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در نامه‌ای از سوی فدراسیون هاکی، مرتضی یحیی‌پور مسروری از مدیران اداره کل ورزش و جوانان به سمت رییس کمیته روستایی هاکی کشور منصوب شد.

فدراسیون هاکی در بخشی از این نامه از تجربیات و پیشینه مدیریتی یحیی‌پور مسروری این ورزشکار رشته هاکی و مدیر چندین ساله ساختار ورزش کشور به نیکی یاد کرده و توسعه ورزش روستایی در رشته هاکی را برآیند کنش کرداری وی در همگرایی و همراهی حوزه کارشناسی اداره کل و مدیران اجرایی استان دانسته است.

بهرام قدیمی رییس فدراسیون هاکی اخلاق مداری و توجه به حدود شرعی را در اجرای این حکم الزامی دانسته و تاکید کرده که توسعه ورزش روستایی با بهره مندی از توانمندی استان میسر خواهد بود.

مرتضی یحیی‌پور مسروری پیش از نیز مسئولیت هیات هاکی استان گیلان را داشته و همزمان نیز نزدیک به ۳۰ سال در ورزش استان مدیریت اجرایی بخش‌های مختلف را راهبری کرده است.

یادآور می‌شود که دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک در مراسمی از مسروی که از پیشکسوتان ورزش هاکی کشور می‌باشد و همچنین زیبا یحیوی کاپیتان گیلانی تیم ملی هاکی بانوان کشور با اهدا لوح تقدیر کرد.

Share