کشف انبار احتکار بیش از ۸۳ تن روغن در رودبار | متهم ۵۱ ساله به مرجع قضایی معرفی شد

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۸۳ تن و ۲۶۳ کیلوگرم روغن خام احتکار شده در شهرستان رودبار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۸۳ تن و ۲۶۳ کیلوگرم روغن خام احتکار شده در شهرستان رودبار خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با اقدامات همه جانبه از احتکار مقدار زیادی روغن خام در انبار شرکتی در شهرستان رودبار مطلع شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با بیان اینکه پس از تحقیقات نامحسوس صورت گرفته، صحت موضوع برای پلیس محرز شد و انبار این شرکت مورد شناسایی قرار گرفت افزود: ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی به این مکان اعزام شدند.

فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۸۳ تن و ۲۶۳ کیلوگرم روغن خام فرآوری نشده برای مصارف خوراکی در بازرسی از این انبار خبر داد و اذعان داشت: در این رابطه متهم ۵۱ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

این مقام ارشد انتظامی گفت: کارشناسان ارزش روغن‌های احتکاری کشف شده را ۵ میلیارد ریال برآورد کردند.

سردار ملکی در پایان با تاکید بر اینکه مبارزه با احتکار و قاچاق کالا از اولویت‌های اصلی نیروی انتظامی است و پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد می‌کند از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از قاچاق و احتکار کالا یا هرگونه فعالیت مخل نظام اقتصادی، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

Share