از اختصاص ۱۹۰میلیارد تومان برای پروژه سد پلرود تا ۲۰میلیارد تومان برای تصفیه خانه طول لات

نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی روز شنبه در نشست شورای اداری بخش کلاچای رودسر با بیان اینکه همه ما باید در تراز جمهوری اسلامی و انقلاب حرکت کنیم بر لزوم ایفای پررنگ نقش مسئولان در این زمینه تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی روز شنبه در نشست شورای اداری بخش کلاچای رودسر با بیان اینکه همه ما باید در تراز جمهوری اسلامی و انقلاب حرکت کنیم بر لزوم ایفای پررنگ نقش مسئولان در این زمینه تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صفری ملک میان افزود: نباید نسبت به موضوعات مختلف سیاسی عمل کرد و اینگونه نگرش مطمئنا باعث صدمه مردم می شود.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه شهرستان های رودسر و املش از بسیاری جهات غنی و ثروتمند است که نمونه بارز آن در حوزه های انسانی و طبیعی است اظهار کرد: مهم این است که این قابلیت ها به فعلیت در آید و خوشبختانه بستر و اراده لازم در این زمینه وجود دارد.

نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از اختصاص ۱۹۰میلیارد تومان اعتبار برای اجرای پروژه سد پلرود خبر داد و اضافه کرد: ۶۰میلیارد تومان از این اعتبار به حساب پیمانکار واریز شده است.

به گفته وی، متاسفانه در سه چهار سال گذشته اعتباری برای این سد اختصاص داده نشد.

صفری همچنین به اختصاص ۲۰میلیارد تومان اعتبار برای پروژه تصفیه خانه طول لات رحیم آباد اشاره و گفت: این اعتبار هم اکنون در اختیار وزارت نیرو و پیمانکار پروژه قرار گرفته است.

نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی از انجام مذاکرات با پیمانکار پروژه پل کنار گذر کلاچای اشاره و بیان کرد: در تلاش هستیم تا روند کار سرعت