تصاویری از وداع آیت الله رئیسی با پیکر شهید فخری زاده

رئیس قوه قضائیه ساعتی پیش در معراج شهدا حضور پیدا کرده و ضمن زیارت پیکر مطهر شهید فخری زاده با خانواده معظم شهید نیز دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه ساعتی پیش در معراج شهدای تهران حضور پیدا کرده و ضمن زیارت پیکر مطهر شهید هسته‌ای و دفاعی، محسن فخری زاده با خانواده معظم شهید نیز دیدار کرد.

آیت الله رئیسی در این دیدار خطاب به خانواده شهید فخری زاده گفت: این شهید بزرگوار، فخری برای دانشمندان اسلام است و یقین بدانید شهید فخری زاده در تمام اعصار به عنوان دانشمند متعهد و ولایی که در راه مجاهدت جان خود را تقدیم کرد، نام‌آور خواهد شد.

وی افزود: شهید و شما در این امتحان پیروز شدید و جایگاه شما رفیع است. از خدا بخواهید تمام‌دانشمندان ما و خانواده شهید و همه ما در این آزمون الهی موفق باشند و باشیم. روح بزرگ شهید یقینا در جوار حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران ایشان است.

رئیس قوه قضائیه در ادامه تصریح کرد: یقینا بدانید که نام شما به عنوان خانواده شهید در زمره کسانی که ایران قوی را به ارمغان آورده، ثبت شده است. شهید فخری زاده در واقع امنیت کشور را ارتقاء داد.

آیت الله رئیسی با اشاره به اینکه دلیل خشم آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها از شهید فخری‌زاده آن است که به‌عنوان سرباز گمنام امام زمان (عج) برای ایران اسلامی و منطقه تولید قدرت کرده است، گفت: به برکت خون مطهر شهید فخری‌زاده، حرکت علم و فناوری و پیشرفت کشورمان متوقف نمی‌شود بلکه فخری‌زاده‌ها در راهند و خواب راحت را از چشم دشمنان خواهند گرفت. خون شهیدان سلیمانی و فخری‌زاده به افول نظام سلطه کمک می‌کند و هرچه زودتر شاهد تحقق این اتفاق خواهیم بود.
هفتم آذرماه ۱۳۹۹، محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع به‌دست عوامل تروریست در آبسرد تهران ترور شد و به شهادت رسید. پیکر مطهر دانشمند هسته ای، شهید محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع امروز، شنبه هشتم آذرماه ۱۳۹۹ به معراج شهدای تهران منتقل شد.

Share