۱۱۰ هزار تبلت دانش آموزی با قیمت ۲/۵ میلیون تومان در کشور توزیع می شود

مدیرعامل صنایع آموزشی وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان کشور اعلام کرد: ۱۱۰ هزار تبلت دانش آموزی در استان ها به منظور دسترسی به فضای آموزشی توزیع می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،علی محمد مصلحی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا درکرج گفت: اکنون آموزش از راه دور به دلیل شیوع کرونا از اهمیت بالایی برخوردارشده است.

وی خاطرنشان کرد: از اوایل اردیبهشت ماه سال ۹۹ حوزه آموزشی صندوق ذخیره فرهنگیان کشور اقدام به برنامه ریزی برای برخوردار شدن دانش آموزان از تبلت دانش آموزی کرد.

وی با اشاره اینکه در ۱۵ شهریورماه با وزارت آموزش و پرورش تفاهم نامه‌ای به منظور تهیه تبلت دانش آموزی منعقد شده است، اضافه کرد: برای تامین قطعات با کشور مالزی و چین رایزنی شد.

وی تصریح کرد: پس از ترخیص قطعات خریدارشده، عملیات مونتاژ تبلت‌های دانش آموزی درتهران آغاز می‌شود.

مصلحی با بیان اینکه برنامه نصب شده بر روی نرم‌افزار تبلت‌های دانش آموزی رویکرد تربیتی دارد، یادآورشد: این برنامه توسط کارشناسان مخابرات ضمن نظرخواهی از کارشناسان تربیتی تهیه و تنظیم می‌شود.

وی قیمت یک دستگاه تبلت دانش آموزی را ۲ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان ذکرکرد.

وی ادامه داد: تبلت‌های دانش آموزی دارای خدمات پس از فروش به مدت ۱۸ ماه است.

مدیرعامل صنایع آموزشی صندوق ذخیره فرهنگیان کشورافزود: اندازه تبلت‌های دانش آموزی هشت اینج با نرم افزارهای تعریف شده‌ای همانند تماس تصویری، صوتی و متن فایل است.

وی عنوان کرد: تبلت‌های دانش آموزی به صورت اقساط در اختیار جامعه هدف قرارمی گیرد.

Share