آمادگی ۵ عضو شورا برای استعفا؛ یک گام تا انحلال شورای شهر رشت؟!

بنابر برخی شنیده‌های غیررسمی، طیفی از اعضای شورا که حامی انتخاب امیرحسین علوی به عنوان شهردار رشت هستند، آماده‌اند که با تقدیم استعفای خود از عضویت در شورا، عطای کار را به لقایش ببخشند.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، ناصر حاج محمدی شهردار رشت درحالی ۲۴ شهریورماه سال جاری با ۸ رای اعضای شورا از سمت خود عزل شد که هنوز اعضای شورا برای برگزاری جلسه انتخاب شهردار به تصمیم نهایی نرسیده اند.

اختلاف اعضای شورا بر سر انتخاب امیرحسین علوی یا محمد احمدی (فرماندار اسبق رشت) هر روز ابعاد جدیدتری به خود می‌گیرد تا جایی که جلسات غیر رسمی اعضای شورا نیز نتوانسته مانع کاهش اختلافات و جمع‌بندی اعضا بر سر انتخاب یک گزینه شود.

در همین راستا بنابر برخی شنیده‌های غیررسمی، طیفی از اعضای شورا که حامی انتخاب امیرحسین علوی به عنوان شهردار رشت هستند، آماده‌اند که با تقدیم استعفای خود از عضویت در شورا، عطای کار را به لقایش ببخشند.

اگر چنین موضوعی رنگ واقعیت به خود بگیرد، باید ببنیم که آیا شهروندان شاهد انحلال شورای پنجم رشت خواهند بود یا اینکه احمد رمضانپور نرگسی رئیس باتجربه شورا با کدخدامنشی مانع از چنین کاری می‌شود.

گفتنی است فرماندار رشت نیز پیش از این تاکید کرده بود که برای حفظ منافع عمومی از همه اختیاراتی که دارد بهره خواهد گرفت.

Share