۳۳ پروژه عمرانی و خدماتی در صومعه سرا به بهره برداری رسید

در سومین روز از هفته دولت ۳۳ پروژه عمرانی و خدماتی افتتاح با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان در صومعه سرا افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صبح امروز (سه‌شنبه) با حضور آرش فرزام صفت در صومعه سرا ۳۳ پروژه عمرانی و خدماتی این شهرستان با اعتباری افزون بر ۱۱ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

فاز دوم هتل فانوس شب در روستای بهمبر بخش مرکزی صومعه سرا با اعتبار چهار میلیارد تومان و اشتغال ۱۰ نفر ، افتتاح چهار واحد بوم گردی در روستاهای نوخاله و صوفیانده بخش تولمات صومعه سرا با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان و اشتغال شش نفر و نیز بهره برداری از یک مجتمع تجاری با ۱۵۰ میلیون تومان اعتبار و اشتغال ۲۰نفر در روستای لیفشاگرد بخش تولمات شهرستان بخشی از پروژه های افتتاح شده صومعه سرا در سومین روز از هفته دولت بود.

همچنین بصورت همزمان ۲۸ پهنه آب‌بندان در۲۶ روستا صومعه سرا با اعتبار چهار میلیارد و  یکصد میلیون تومان با حضور معاون استاندار گیلان افتتاح شد.

تجهیز و مقاوم سازی یک واحد آموزشی در روستای نوخاله بخش تولمات با اعتبار افزون بر یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های این شهرستان بود که امروز بهره برداری رسید.

در هفته دولت سال جاری یک هزار و ۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۳۸۷ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد؛ این میزان اعتبار نسبت به سال قبل ۵۵ درصد رشد دارد.

از مجموع اعتبارات پروژه‌های هفته دولت امسال یک هزار و ۴۷۰ میلیارد تومان نیز مربوط به بخش خصوصی است.

Share