پروژه های عمران شهری و روستایی بخش کوچصفهان به بهره برداری رسید

به مناسبت هفته دولت پروژه های عمران شهری و روستایی بخش کوچصفهان با حضور فرماندار رشت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در سومین روز از هفته دولت پروژه تقویت و توسعه برق روستایی با یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال در کنار سر کوچصفهان، پروژه آسفالت کرباسده لولمان با ۲ میلیارد ریال و پروژه لوله گذاری جمع آوری آب های سطحی، زیرسازی و آسفالت شهر لولمان نیزبه طول یک هزار و ۱۰۰ متر و با پنج میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال با حضور مهندس فتح اللهی فرماندار شهرستان رشت بخش کوچصفهان به بهره برداری شد.

همچنین کلنگ آغاز عملیات احداث مجتمع چند منظوره ورزشی، تفریحی، گردشگری و تجاری شهر کوچصفهان نیز به مناسبت هفته دولت در زمینی به مساحت ۲هکتار به زمین زده شد.

فرماندار رشت در حاشیه افتتاح این پروژه ها در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه در هفته دولت امسال ۱۷۵ پروژه با اعتبار حدود یک هزار و ۳۴۶ میلیارد تومان در مناطق مختلف شهرستان رشت به بهره برداری می رسد، افزود: از این تعداد ۱۲۱ پروژه با هزینه کرد حدود ۱۰۰ میلیارد تومان از پروژه های بخش دولتی و ۵۴ پروژه با اعتبار حدود یک هزار و ۲۴۶ میلیارد تومان مربوط به پروژه های بخش خصوصی است.
فتح اللهی ادامه داد: با افتتاح طرح های هفته دولت برای یک هزار و ۱۱ نفر به صورت موقت و یک هزار و ۳۵۷ نفر نیز به صورت دائم اشتغال ایجاد می شود.

Share