موافقت مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی برای توسعه خدمات درمانی در استان گیلان

نماینده طوالش، رضوانشهر و ماسال با اشاره به عملکرد موفق دکتر سالاری در سازمان تأمین اجتماعی گفت: در مدت مدیریت ایشان بر سازمان تأمین اجتماعی متناسب سازی حقوق بازنشستگان به عنوان یکی از مطالبات اصلی این عزیزان محقق شد و شاهد افزایش قابل توجه حقوق و بهبود معیشت آنان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حسن محمدیاری در حاشیه جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی را از دیگر اقدامات موفق دکتر سالاری عنوان کرد و افزود: توسعه عادلانه مراکز درمانی و ارتقاء خدمات مراکز درمانی موجود نیز از برنامه‌های اصلی و موفق سالاری در سازمان تأمین اجتماعی است.

وی توسعه خدمات درمانی سازمان تأمین اجتماعی را از نیازهای جدی جامعه تحت پوشش این سازمان در استان گیلان و بویژه حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال برشمرد و گفت: در جلسه با دکتر سالاری نیازها و کاستی‌های خدمات تأمین اجتماعی را بیان کردیم و مقرر شد طی روزهای آینده با بررسی دقیق و تعیین اولویت‌بندی عادلانه برنامه توسعه خدمات درمانی تأمین اجتماعی در گیلان طراحی شود.

ارتقای خدمات سازمان تأمین اجتماعی موجب بهبود وضعیت زندگی مردم است

حجت‌الاسلام محمد صفری ملک میان در حاشیه جلسه مجمع نمایندگان استان گیلان با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از موافقت سالاری مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی برای توسعه خدمات درمانی در استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: خواست و مطالبه اصلی ما از سازمان تأمین اجتماعی ارتقاء و توسعه خدمات در حوزه های بیمه‌ای و درمانی است.

وی اقدامات سالاری در سازمان تأمین اجتماعی را زمینه ساز توسعه خدمات این سازمان دانست و تصریح کرد: نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش تأمین اجتماعی هستند و ارتقای خدمات این سازمان موجب بهبود وضعیت زندگی مردم می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد صفری ملک میان اظهار امیدواری کرد با تداوم خدمات در سازمان تأمین اجتماعی و با رویکرد مثبت ایجاد شده در تأمین اجتماعی در آینده نزدیک گام‌های موثری به منظور ایجاد تحول مثبت در خدمات تأمین اجتماعی برداشته شود.

Share