دیدار شهردار و ۳ عضو شورا با خانواده شهید مدافع سلامت دکتر رضا کوچکی نیا

به مناسبت روز پزشک، شهردار رشت و سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مسئولین علوم پزشکی گیلان روز یکشنبه ۲ شهریور ماه با خانواده شهید مدافع سلامت دکتر رضا کوچکی نیا دیدار نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به مناسبت روز پزشک، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، شهردار رشت و سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مسئولین علوم پزشکی گیلان روز یکشنبه ۲ شهریور ماه با خانواده شهید مدافع سلامت دکتر رضا کوچکی نیا دیدار نمودند.

در این برنامه ناصر حاج محمدی شهردار رشت، رضا رسولی، فاطمه شیرزاد و محمد حسن عاقل منش سه تن از اعضای شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان روز یکشنبه ۲ شهریور ماه با حضور در منزل شهید مدافع سلامت دکتر رضا کوچکی نیا، با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار ضمن تجلیل از شهدای گرانقدر این عرصه و صبر، استقامت و ایثار خانواده های معظم این شهدا، از تلاش ها و مجاهدت های پزشکان، پرستاران، بهیاران و کادر درمانی در مداوای بیماران تقدیر و تشکر شد.

در پایان به خانواده این شهید گرانقدر لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یاد بود تقدیم گردید.

شایان ذکر است شهید “رضا کوچکی نیا”، از شهدای مدافع سلامت استان است که در راه خدمت به مردم و مقابله با ویروس کرونا، به این ویروس مبتلا شد و به شهادت رسید.

Share