بیش از ۲ هزار لیتر الکل غیرمجاز در رشت کشف شد

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۲ هزار و ۲۰۰ لیتر الکل غیرمجاز خارج از شبکه در شهر رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۲ هزار و ۲۰۰ لیتر الکل غیرمجاز خارج از شبکه در شهر رشت خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی در این خصوص گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی به عنوان عامل توزیع و فروش الکل در سطح استان بدون اخذ مجوز از مبادی مربوطه برای مصارف غیرمجاز اقدام به پخش اتانول به صورت خارج از شبکه می‌کند، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه با توجه به حساسیت موضوع پس از انجام تحقیقات نامحسوس صحت موضوع برای پلیس محرز شد افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات شبانه‌روزی، سرنخ‌هایی از متهم مورد نظر و محل‌های تردد وی پیدا کردند.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه بیان داشت: با اشراف اطلاعاتی، ماموران متهم را حین پخش الکل در یکی از مناطق شهر رشت شناسایی و خودرو کامیونت وی را متوقف کردند.

سردار ملکی به کشف ۲ هزار و ۲۰۰ لیتر الکل اتانول غیرمجاز و خارج از شبکه در بازرسی از خودرو متهم اشاره کرد و اذعان داشت: در این رابطه متهم ۳۴ ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

ارشد انتظامی استان خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۲۲۰ میلیون ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با اعلام اینکه پلیس اجازه فعالیت به اینگونه افراد سودجو را نمی‌دهد از شهروندان خواست، در صورت برخورد با موارد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share