برگزاری ششمین دوره انتخاب زنان کارآفرین با رأی مردم | حضور سه گیلانی در بین نامزدها

انتخابات از اسفند سال ۱۳۹۷ با ایجاد سامانه انتخاب برترین کارآفرینان زن بر روی سایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده آغاز به کار کرد تا مردم و جوامع محلی با کارکرد این بانوان پرانگیزه و آثار تلاش های آنها آشنا شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، قطار انتخاب زنان کارآفرین برتر با آرای مردمی به ششمین ایستگاه رسید.

 این انتخابات از اسفند سال ۱۳۹۷ با ایجاد سامانه انتخاب برترین کارآفرینان زن بر روی سایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده آغاز به کار کرد تا مردم و جوامع محلی با کارکرد این بانوان پرانگیزه و آثار تلاش های آنها آشنا شوند.

نتیجه این طرح تا کنون در ماههای اردیبهشت، شهریور، دی ۱۳۹۸ ، همچنین فروردین و مرداد ۱۳۹۹ مجموعا معرفی ۱۰۰ بانوی کارآفرین از روستاها و شهرهای کشور بوده و هر دوره ۱۰ بانو از شهرها و ۱۰ بانو از روستاها که بیشترین آراء را کسب کردند مورد تقدیر قرار گرفته اند.

اکنون همزمان با هفته دولت، ششمین دور آغاز و از هموطنان دعوت شده با مطالعه اطلاعات ثبت شده از کارآفرینان بر روی این سامانه و آشنایی با فعالیت آنان، به بهترین ها رای دهند.

مدت زمان رای دهی در دور پنجم ۲۰ روز از تاریخ ۳ شهریور جاری است.

از آنجا که افراد جدید پس از خروج افراد برگزیده دوره های قبل به فهرست اضافه شده اند، به منظور رعایت عدالت در احتساب آراء (میان کسانی که از دوره های قبل دارای رای هستند و افراد جدیدالورود که فاقد رای هستند) در ۱۰ روز اول، فقط رای دهی به افراد جدید امکان پذیر است و در ۱۰ روز دوم، امکان رای دهی برای تمام اسامی کارآفرینان حاضر در سامانه وجود دارد. پایان رای دهی روز ۲۳ شهریور خواهد بود.

علاقمندان می توانند از میان ۱۱۰ کارآفرین معرفی شده در سامانه حداکثر به ۱۰ نفر رای بدهند.

نحوه‌ رای دهی

ابتدا وارد سایت معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده شوید و روی منوی انتخاب زنان کارآفرین برتر کلیک کنید. توجه داشته باشید که فیلترشکن گوشی خاموش و همچنین سرعت اینترنت بالا باشد، حتما صفحه کلید گوشی انگلیسی باشد.

شما می توانید برای انتخاب و پیدا کردن نام فرد مورد نظر خود روی گزینه “رای می دهم” کلیک کنید و سپس از طریق قسمت جستجو در بالای صفحه اقدام به انتخاب کنید و بعد از باز شدن قسمت اطلاعات شخص مورد نظر، ابتدا کد امنیتی را در کادر مشخص شده وارد کرده، سپس روی گزینه “رای می دهم” کلیک کنید، در این مرحله شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و منتظر دریافت کد اعتبار سنجی شوید.

این مرحله قدری زمان نیاز دارد که باید شکیبا باشید. کد دریافتی را در محل مخصوص وارد کنید و روی گزینه ارسال کلیک کنید، منتظر ثبت رای خود باشید. در ۱۰ روز نخست این دوره فقط می توانید به گزینه های جدید که با رنگ سفید مشخص شده اند، رای دهید. پس از پایان یافتن ده روز اول، رای دهی به تمامی ۱۱۰ نفر امکان پذیر است.

برای شرکت در دور ششم این انتخاب مردمی می توانید وارد لینک vote.women.gov.ir شوید.

گفتنی است، شادی پیروزی مدیر مسئول انتشارات فرهنگ ایلیا، فاطمه دریساوی از واحد تولیدی تعاونی کشاورزی گاومیش داران استان گیلان و لیلا حامیان رودسری از شرکت شکوفه شهد ویشکا سه بانوی گیلانی حاضر در این دوره از جشنواره هستند.

Share