افتتاح پروژه‌های عمرانی، ورزشی و گردشگری در آستانه‌اشرفیه

در دومین روز از هفته دولت پروژه‌های عمرانی، ورزشی و گردشگری با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومانبا حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلاندر شهرستان آستانه‌اشرفیه افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در دومین روز از هفته دولت با حضور کیمیا تنهایی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان، پروژه‌های کشاورزی، عمرانی، ورزشی و گردشگری در شهرستان آستانه‌اشرفیه افتتاح شد.

پروژه های عمران شهری شامل ساخت یادمان مزار شهدای گمنام در پارک ساحلی، بلوار آیت‌الله امینیان، احداث فاز سوم بوستان حشمت، احداث بوستان شهدای ورزشکار و پارک بازی کودک مجموعاً با اعتبار چهار میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان، پروژه‌های ورزشی شامل زمین چمن مصنوعی شهید اسماعیلیان بندر کیاشهر، مینی چمن پرکاپشت و مینی چمن کیسوم با مجموع هزینه چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان و دو واحد اقامتگاه بوم گردی در روستاهای لسکوکلایه و دستک و آسفالت راه روستایی در مجموع با سرمایه گذاری دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از جمله طرح‌هایی بود که توسط معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گیلان به مرحله بهره‌برداری رسید.

در هفته دولت سال جاری یک هزار و ۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۳۸۷ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد؛ این میزان اعتبار نسبت به سال قبل ۵۵ درصد رشد دارد.

از مجموع اعتبارات پروژه‌های هفته دولت امسال یک هزار و ۴۷۰ میلیارد تومان نیز مربوط به بخش خصوصی است.

Share