آبستراکسیون جلسه شورای شهر رشت | اختلاف عمیق بر سر انتخاب علوی یا احمدی

جلسه یکصد و شصت و چهارم شورای شهر رشت با دستور انتخاب شهردار برگزار نشد. این جلسه به علت آبستراکسیون اعضای شورا تشکیل نشده است.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، جلسه یکصد و شصت و چهارم شامگاه دوشنبه شورای شهر رشت که قرار بود با دستور کار انتخاب شهردار رشت برگزار شود به حدنصاب نرسید و پس از قرائت قرآن کریم رسما لغو شد.

اعضای حاضر در جلسه محمد حسن عاقلمنش، رضا رسولی، حامد عبدالهی، اسماعیل حاجی پور، احمد رمضانپور نرگسی و فاطمه شیرزاد بودند و همچنین محمدحسن علیپور، حجت جذب، بهراد ذاکری، امیرحسین علوی و فرهام زاهد در جلسه امروز حضور پیدا نکردند.

گفتنی است بین اعضای شورا بر سر انتخاب بین محمد احمدی فرماندار اسبق رشت و امیرحسین علوی عضو کنونی شورای شهر رشت به عنوان شهردار جدید اختلاف عمیقی به وجود آمده است.

غائبان جلسه امروز شورا حامی رای به امیرحسین علوی برای انتخاب به عنوان شهردار جدید رشت هستند اما برای انتخاب شهردار حداقل به ۶ رای اعضا نیاز است.

شورای پنجم رشت درحالی سال پایانی فعالیت خود را سپری می کند که هیچ دستاورد قابل قبولی نداشته و تنها عملکرد آن طی سالهای اخیر برگزاری جلسه جهت انتخاب شهردار و همچنین برگزاری جلسه برای عزل شهرداران بوده است و بسیاری از مردم خواهان انحلال هرچه سریعتر شورا هستند تا بیش از این به شهر رشت آسیب وارد نشود.

Share