کشف ۶۶ کیلو تریاک در رشت | دو مرد و سه زن دستگیر شدند

سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان از انهدام باند قاچاق موادمخدر و کشف ۶۶ کیلوگرم تریاک در شهر رشت خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرمانده انتظامی استان گیلان از انهدام باند قاچاق موادمخدر و کشف ۶۶ کیلوگرم تریاک در شهر رشت خبر داد.

سردار عزیزاله ملکی در این خصوص گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در سطح استان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پس از انجام تحقیقات نامحسوس صحت موضوع محرز شد، افزود: متهمان حین تردد با دو دستگاه خودرو جنسیس و تیگو در شهر رشت شناسایی و تحت تعقیب و مراقبت قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان خودروهای مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آنها، ۶۶ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و قاچاقچی ۴۴ ساله این پرونده را به همراه ۴ همدست ۳۵، ۳۷، ۳۸ و ۴۲ ساله‌اش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه متهمان که شامل دو مرد و سه زن بودند، به مرجع قضایی معرفی شدند از شهروندان خواست، هرگونه مورد مشکوک را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

Share