پروژه های نیمه تمام مسکن مهر، در اسرع وقت تعیین تکلیف شود

فرماندار رشت با انتقاد از به درازا کشیده شدن روند اجرایی برخی پروژه های مسکن مهر در شهرستان، تاکید کرد: با پیگیری ویژه و تعیین برنامه زمانبندی، باید پروژه های نیمه تمام هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی فتح اللهی در جلسه شورای مسکن شهرستان رشت، با بیان اینکه یکی از وظایف دولت ها این است که در ساختار مسکن ورود کنند تا قیمت تمام شده را به حداقل برسانند، خاطرنشان کرد: ما نیز باید در راستای سیاست های دولت در حوزه مسکن، تصمیمات و برنامه ریزی صحیح در جهت تامین مسکن مناسب برای عموم مردم اتخاذ کنیم.
فرماندار شهرستان رشت، افزود: در چند ماه اخیر عدم ثبات در نهاده های مسکن موجب افزایش قیمت تمام شده گردید که با این وضعیت افراد در شرایط مالی متوسط و متوسط به پایین در تامین مسکن با مشکل روبرو هستند.
وی با اشاره به افزایش قیمت مسکن در شهرستان رشت، بیان داشت: بنا به دلایلی از جمله اینکه رشت مرکز استان است تامین مسکن به نسبت سایر شهرستان های استان سخت تر و گران تر است.

فرماندار رشت با تاکید بر تسریع در اجرای طرح های مربوط به مسکن در شهرستان رشت اظهار داشت: هر میزان سکوت و فاصله در اجرای مسکن و اتمام آن اتفاق افتد قیمت تمام شده نیز افزایش می یابد.
وی در ادامه بیان داشت: شرکت های تعاونی متعددی در حوزه مسکن در سطح شهرستان رشت وجود دارد که هر کدام بنا به دلایلی سالیان سال بلاتکلیف مانده اند لذا باید در فرمانداری دلایل و مستندات مربوط به این مهم جمع آوری و در نشستی با مدیرکل راه و شهرسازی گیلان و دستگاه های مسئول موارد کارشناسی، بررسی و مشکلات مرتفع شود.

فرماندار رشت با انتقاد از بلا تکلیفی برخی از پروژه های مسکن برای سالیان متمادی، گفت: زندگی هزاران نفر به این پروژه ها وابسته است و باید هر چه سریعتر، وضعیت مسکن آنان تعیین تکلیف شود.

Share