واکنش جالب رییس شورای اصلاح‌طلبان گیلان در خصوص اظهارات نماینده رشت!

احمد رمضانپور نرگسی، رییس شورای اصلاح‌طلبان استان گیلان در واکنش به صحبت‌های محمدرضا احمدی سنگری اظهار کرد: پیامبر خدا، حضرت محمد(ص) می فرمایند: «کلموا الناس علی قدر عقولهم» هرکس به اندازه عقل و معرف خود حرف می‌زند.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدرضا احمدی سنگری، نماینده مردم رشت در گفتگویی اعلام کرد که اصلاح‌طلبان نگاهشان به جیب آمریکاست؛ تنها کسی هستم که اصلاح‌طلبان را آمریکایی فرض می‌کنم و مطمئنم که نگاهشان به آن ور آب است؛ به هیچ وجه دیدگاه آنها را قبول ندارم و ندیدم که یک اصلاح‌طلب برای سوریه، انقلاب دل بسوزاند و یک اصلاح‌طلب برای شهدا دل بسوزاند.

این سخنان احمدی سنگری با واکنش‌های زیادی همراه بود به طوری که چندی پیش احمدی سنگری در نشست خبری گزینشی با برخی رسانه‌ها با تکذیب این موضوع اظهار کرد که نگفته است اصلاح‌طلبان آمریکایی هستند! او همچنین مدعی شده که این صحبت‌ها تقطیع شده است و گفته‌ام هرکس که بخواهد با کدخدا سازش کند آمریکایی است!

اما انتشار فیلم این گفتگو در فضای مجازی نشان داد که نماینده مردم رشت در مجلس این حرف را زده است و تکذیب او به نوعی تکذیب حقایق بود!

واکنش رییس شورای اصلاح‌طلبان گیلان

احمد رمضانپور نرگسی، رییس شورای اصلاح‌طلبان استان گیلان در واکنش به صحبت‌های محمدرضا احمدی سنگری نماینده کنونی حوزه انتخابیه رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارمیرزا با بیان اینکه خطاب به ایشان فقط یک جمله می گویم، اظهار کرد: پیامبر خدا، حضرت محمد(ص) می فرمایند: «کلموا الناس علی قدر عقولهم» هرکس به اندازه عقل و معرف خود حرف می‌زند.

Share