هوشیاری پلیس باعث نجات جان زن رودسری شد

سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی، فرمانده انتظامی رودسر اظهار داشت: هوشیاری و اقدام به موقع ماموران انتظامی این شهرستان، جان زن ۳۰ ساله رودسری را نجات داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر کشف جسد زنی در ساحل «حسین‌آباد» شهرستان رودسر، بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی چینی‌جان به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور پلیس در محل، جسد یک خانم در کنار ساحل مشاهده که با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، این فرد دارای علائم حیاتی بسیار ضعیفی است.

وی در ادامه بیان داشت: ماموران انتظامی ضمن اطلاع به یگان‌‎های امدادی برای نجات جان این زن به منظور تسریع در امدادرسانی با همکاری مردم، وی را با خودرو پلیس انتقال داده و به سمت بیمارستان حرکت کردند.

سرهنگ جوانمردی تصریح کرد: پس از طی مسافت قابل توجهی، آمبولانس در مسیر به خودرو پلیس رسید و بلافاصله فرد مورد نظر به وسیله آن به بیمارستان رودسر منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر در پایان با اشاره به اینکه هوشیاری و اقدام به موقع ماموران انتظامی باعث نجات جان زن ۳۰ ساله رودسری شد، خاطرنشان کرد: پلیس در راه حفاظت از جان و مال مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

Share