مهدی نظامعلی، رئیس کانون مداحان گیلان شد

در نشست مذکور با برگزاری انتخابات، مهدی نظامعلی با اکثریت آرا به عنوان رئیس، محمدحسین احمدی به عنوان نائب‌رئیس و نادر شریعتی به عنوان دبیر کانون مداحان استان گیلان انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حجت‌الاسلام سعید مهدوی در انتخابات هیات رئیسه کانون مداحان استان گیلان در سالن اجتماعات اداره‌کل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه مداحان اهل بیت (ع) نقش تاثیرگذاری در زمینه ترویج فرهنگ دینی در جامعه دارند، اظهار داشت: شناسایی و ساماندهی و آموزش مداحان می‌تواند در رشد فرهنگی و دینی جامعه موثر باشد و بسیاری از آسیب‌ها را در جامعه کم کند.

وی با بیان اینکه مداحان ستایشگران اولیای الهی هستند، تصریح کرد: مداحان نقش به سزایی در تکریم شعائر الهی داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر اینکه ۹۴۶ مداح مستمر در استان گیلان فعال هستند، خاطرنشان کرد: در شرایطی که دشمنان نظام و اسلام از هر توطئه‌ای برای مبارزه با فرهنگ شیعه استفاده می‌کنند، مداحان و شعرای اهل بیت (ع) نقش تاثیرگذاری در زمینه ترویج فرهنگ دینی در جامعه دارند.

لازم به ذکر است، در نشست مذکور با برگزاری انتخابات، مهدی نظامعلی با اکثریت آرا به عنوان رئیس، محمدحسین احمدی به عنوان نائب‌رئیس و نادر شریعتی به عنوان دبیر کانون مداحان استان گیلان انتخاب شدند.

Share