فعلا با عرضه کالابرگ موافق نیستیم | می‌توانیم کالاهای مورد نیاز مردم را به وفور تامین کنیم

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: دولت و مردم ایران در کنار دولت و مردم لبنان هستند و حتما کمک های مورد نیاز از دولت جمهوری اسلامی ایران برای این کشور ارسال خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری در حاشیه جلسه صبح چهارشنبه هیات وزیران در جمع خبرنگاران اشاره به انفجار روز گذشته در بندر بیروت گفت: درباره این موضوع امروز در دولت صحبت شد و دستگاه ها گزارش هایی دادند.

وی اظهار کرد: بابت این حادثه بسیار متأسف هستیم و به دولت و مردم لبنان تسلیت عرض و اعلام میکنیم که دولت و مردم ایران در کنار دولت و مردم لبنان هستند و حتما کمک های مورد نیاز از دولت جمهوری اسلامی ایران برای این کشور ارسال خواهد شد.

وی در پاسخ به پرسشی درباره پیشنهاد طرح عرضه کالابرگ در کشور با تاکید بر اینکه تا این لحظه با کالا برگ موافق نیستیم، اظهار کرد: در زمان جنگ به دلیل شرایط موجود، تشکیلات وسیعی در زمینه عرضه کالا در کشور وجود داشت، اما در این سالها این نظام توزیعی کاملا به هم خورده است.

معاون اول رئیس جمهوری ادامه داد: امروز فکر می‌کنیم که شرایط‌‌ مان در حدی هست که می‌توانیم کالاهای مورد نیاز مردم را به وفور تامین کنیم و هنوز شرایط به وضعیتی که نیازمند کالابرگ باشیم، حاکم نشده است.

Share