فروش محصولات سایپا از شنبه ۲۵ مرداد به مدت ۳ روز+جدول و جزئیات

طرح پیش‌فروش ۲ محصول گروه خودروسازی سایپا از شنبه ۲۵ خرداد ۹۹ و به مدت ۳ روز اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا طرح پیش‌فروش ۲ محصول گروه خودروسازی سایپا از شنبه ۲۵ خرداد به مدت ۳ روز اجرا می شود.

در  این طرح پیش فروش طرح ۲ خودروی خودرو  “کوییک- اس “و “ساینا- اس” ارائه شده است.

مشتریان پس از ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به نشانی saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام خواهند کرد.

در این طرح نیز همچون سایر طرح‌ها، محدودیت کد ملی برای ثبت‌نام کنندگان اعمال خواهد شد و حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو حداقل پایه سوم هستند.

امکان صلح و انتقال خودرو به‌صورت وکالتی وجود ندارد و متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی هستند در صورت اقدام به ثبت‌نام، ضمن لغو ثبت‌نام آنان، تا سه سال امکان ثبت نام در بخشنامه‌های فروش دو شرکت سایپا و ایران‌خودرو را نخواهند داشت.

ظرفیت ثبت‌نام در روش پیش‌فروش متناسب با برنامه تولید گروه خودروسازی سایپا است و فهرست نهایی انتخاب‌شدگان از طریق سایت فروش اینترنتی سایپا و ارسال پیامک ظرف سه روز پس از اتمام قرعه‌کشی اعلام خواهد شد.

این دو محصول جدید سایپا که پسوند اس را یدک می کشد نسخه فیس لیفت شده ساینا و کوییک است که تغییراتی در ظاهر، آپشن و امکانات آنها اعمال شده است.

پیش پرداخت ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار، و ۴۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی در کنار سود مشارکت ۶ درصدی و انصراف ۳ درصدی از جمله جزئیات شرکت در این طرح است.

Share