شرایط برای حضور مسافران در رشت فراهم نیست | بهترین سواحل را در شهرستان رشت داریم

علی فتح اللهی فرماندار رشت بر ضرورت برنامه ریزی دقیق جهت بهره گیری مناسب از سواحل شهرستان و شکوفایی آن تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علی فتح اللهی در جلسه شورای ساماندهی سواحل شهرستان رشت با اشاره به ظرفیت های خدادادی و طبیعی گیلان و شهرستان رشت در بخش های دریا، طبیعت و جنگل خاطرنشان کرد: باید با برنامه ریزی درست، بهینه و صحیح از این ظرفیت ها به درستی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه آب و هوا و سرسبزی باید درآمد و برکات داشته باشد، اضافه کرد: بیش از ۲۰ کیلومتر سواحل در شهرستان رشت داریم با توجه به دسترس بودن این سواحل استقبال مسافران را داریم که البته حضور مسافران در موضوع سواحل با توجه به بیماری کرونا نسبت به سنوات گذشته متفاوت است.

فرماندار شهرستان رشت ایجاد طرح های سالم سازی مناسب و در شان مردم را جز اولویت ها دانست و خاطر نشان کرد: بهترین سواحل را در شهرستان رشت داریم اما نتوانستیم از آنها برای ایجاد طرح های سالم سازی استفاده کنیم.

فتح اللهی با بیان اینکه افتخار گیلانیان همواره میزبانی از مسافران و گردشگران بوده است، افزود: اما اکنون با وجود بیماری کرونا و وضعیت قرمز بیماری در شهرستان رشت، شرایط برای حضور مسافران و گردشگران فراهم نیست.

وی ادامه داد: از اینکه نمی توانیم پذیرای مسافران در شرایط کرونایی باشیم دلگیر هستیم اما سلامت مردم و حفظ جان آنها بسیار برای ما مهم است لذا از هموطنان خواهش می کنیم که به شهرستان رشت سفر نکنند.

Share