بهترین کوپه‌های ۲۰۲۰؛ از مرسدس آ ام گ تا ماستنگ+ تصاویر

گاهی به یک لیست از برترین کوپه‌ها و محصولات پرفورمنس ۲۰۲۰ خواهیم داشت که با توجه به نظرسنجی وب سایت های خودرویی کشور انگلیس شکل گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از عصرایران، کوپه هرچند پرطرفدارترین کلاس تولیدی در صنعت خودرو نیست اما همواره جایگاه ویژه ای در بازار و چشم اندازهای کمپانی‌های مطرح جهان داشته است. طی دوران مختلف؛ مفهوم کوپه با اوج هیجان رانندگی، طراحی خاص و امکانات اسپرت مترادف بوده است.

در ادامه مطلب امروز نگاهی به یک لیست از برترین کوپه‌ها و محصولات پرفورمنس ۲۰۲۰ خواهیم داشت که با توجه به نظرسنجی وب سایت های خودرویی کشور انگلیس شکل گرفته است.

مرسدس بنز آ ام گ سی۶۳ اس کوپه

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

لیست را با مرسدس آغاز می کنیم که هیچگاه بازار کوپه ها را برای دیگر رقبای خود خالی نگذاشته است! سی۶۳ اس  یکی از بهترین های مرسدس در کاتالوگ فروش ۲۰۲۰ است. این محصول از پیشرانه ۴ لیتری ۸ سیلندر توربودوقلو با ۵۰۳ اسب بخار خروجی استفاده می کند. اگر حرف S در انتهای مدل آن وجود نداشته باشد نیز به مفهوم کاهش خروجی موتور به ۴۶۹ اسب بخار است. قیمت پایه این محصول ۷۸۵۰۰ هزار دلار است.

ب ام و ام۴ کامپتیشن

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

امضای کامپتیشن روی محصولات ب ام و یعنی یک پله بالاتر برای همه چیز! اینجا هم نسخه ای از ام۴ با لوگوی کامپتیشن داریم که از موتور ۳ لیتری ۶ سیلندر با ۴۵۴ اسب بخار خروجی و گشتاور ۴۴۲ پوندفوت استفاده می کند. قیمت پایه این محصول ۶۹۱۵۰ دلار است.

آلپینا بی۴ اس

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

این مورد هم به نوعی مربوط به کمپانی آلمانی ب ام و می شود. آلپینا بی۴ اس یک محصول پرفورمنس است که از موتور ۳ لیتری ۶ سیلندر توربودوقلو ب ام و با ۴۳۴ اسب بخار خروجی استفاده می کند. قیمت پایه این محصول ۸۵ هزار دلار است.

ب ام و ام۲ کامپتیشن

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

کوچکترین فرزند ب ام و در مدرسه کوپه ها هرگز نماینده ای ناتوان و ضعیف نیست! این باواریایی جمع و جور هم از موتور ۳ لیتری توربودوقلو با ۴۰۵ اسب بخار خروجی و گشتاور ۴۰۶ پوندفوت استفاده می کند. قیمت پایه این محصول ۵۸۹۰۰ دلار است.

لکسس RC F

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

اگر بدنبال یک کوپه کاملا اسپرت ژاپنی آنهم با موتور ۸ سیلندر باشید قطعا بهترین گزینه پیش روی شما قرار گرفته است! این خودرو از موتور ۵ لیتری با ۴۷۲ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۹۵ پوندفوت استفاده می کند. قیمت پایه ۶۵۹۲۵ دلار است. قیمت پایه این محصول ۶۵ هزار دلار است.

فورد ماستنگ بولیت

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

این مورد را باید بهترین خرید ممکن در لیست امروز لقب داد. اگر قبول ندارید خودتان مقایسه کنید! ماستنگ بولیت علاوه بر اینکه زبان طراحی یک خودروی افسانه ای را همراه خود دارد از پیشرانه ۸ سیلندر ۵ لیتری با ۴۸۰ اسب بخار خروجی استفاده می کند. این مجموعه با یک جعبه دنده ۶ سرعته دستی هماهنگ می شود. شاخص مصرف سوخت برای ۱۰۰ کیلومتر رانندگی در شهر برابر با ۱۶.۸ لیتر است.

غرش های پیشرانه ماستنگ در تمامی دورهای موتور قطعا راننده را عاشق خود می کند و تمام این ویژگی ها با ۴۶۷۰۵ دلار دست یافتنی خواهد بود.

مرسدس بنز آ ام گ ایی۵۳ کوپه

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

دیگر مرسدس لیست امروز ما از خانواده E معرفی می شود و البته پرچمدار این کلاس نیز محسوب می شود. کوپه آلمانی مذکور از موتور ۶ سیلندر توربوشارژ با ۴۲۹ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۸۴ پوندفوت استفاده می کند. قیمت پایه این مدل ۷۵ هزار دلار است.

آئودی تی تی اس

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

این مورد هم از خریدهای خوب لیست امروز است زیرا برچسب قیمت آن در حالت پایه برابر با ۵۴۵۰۰ دلار است. آئودی تی تی اس در بخش پیشرانه از نمونه ۲ لیتری ۴ سیلندر توربو با ۲۸۸ اسب بخار خروجی و گشتاور ۲۸۰ پوندفوت استفاده می کند. در آزمایش ها طی ۴.۴ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برساعت رسیده است.

آئودی آر اس۵

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

اگر آئودی قبلی برای برخی مشتریان محصولات کوپه چندان قدرتمند به نظر نمی رسد! یکی دیگر از محصولات این کمپانی قطعا جلب نظر خواهد کرد. آر اس۵ از موتور ۶ سیلندر توربودوقلو با ۴۴۴ اسب بخار خروجی و گشتاور ۴۴۳ پوندفوت استفاده می کند. برچسب قیمت ۷۵ هزار دلاری نیز روی شیشه آن دیده می شود!

مرسدس بنز آ ام گ سی۴۳ کوپه

از بهترین کوپه های 2020 (+تصاویر)

لیست امروز را با یک آلمانی دیگر به پایان می رسانیم! سی۴۳ کوپه دیگر محصول مرسدس است که ویژگی های اسپرت را با قیمت مناسب تری ارائه می دهد. این کوپه ۵۸۸۰۰ دلاری از پیشرانه ۳ لیتری توربودوقلوی ۶ سیلندر با ۳۸۵ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۸۴ پوندفوت استفاده می کند. در آزمایش ها  طی ۴.۵ ثانیه از حالت توقف به سرعت ۹۶ کیلومتر برثانیه رسیده است.

Share