کاهش ۵۵ درصدی تصادفات در گیلان در ۳ ماهه اول سال

سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهور گیلان از کاهش ۵۵ درصدی تصادفات در ۳ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، رئیس پلیس راهور استان گیلان از کاهش ۵۵ درصدی تصادفات در ۳ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در گیلان خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی در تشریح این خبر اظهار داشت: با اقدامات انجام شده در ۳ ماهه اول سال جاری، تصادفات رانندگی استان در حوزه درون شهری با کاهش ۵۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده است.

این مقام انتظامی افزود: در این مدت تصادفات منجر به فوت ۳۸ درصد، تصادفات منجر به جرح و صدمه بدنی ۳۱ درصد و تصادفات خسارتی ۵۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

وی بیان داشت: نتیجه تلاش شبانه‌روزی پلیس، همکاری دستگاه‌های امدادی، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی مردم، اقدامات فرهنگی و آموزشی، اصلاح نقاط پر تصادف، اجرای طرح‌های مختلف انضباط ترافیکی، برخورد قاطع با متخلفان و برهم زنندگان نظم ترافیکی و تخلفات حادثه‌ساز در سطح استان از دلایل کاهش تصادفات است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در پایان با تشکر از همکاری خوب رانندگان با پلیس و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی آنها، ابراز امیدواری کرد، با تداوم اینگونه همکاری‌ها روز به روز شاهد کاهش تصادفات و کاهش جان‌باختگان حوادث رانندگی در سطح استان باشیم.

Share