شهادت نخستین مدافع سلامت تالش+ پیام تسلیت فرماندار

افشین پاشاپرست، مسئول واحد بیماری های شبکه بهداشت و درمان تالش اولین شهید مدافع سلامت شهرستان تالش است که در راه خدمت به بیماران کرونایی آسمانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرماندار تالش در پی شهادت افشین پاشاپرست از شهدای تالشی مدافع سلامت پیام تسلیتی صادر کرد.

«سید عیسی مهدوی» در این پیام آورده است:

“وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یرْزَقُونَ

سوره آل‌عمران، آیه ۱۶۹

با کمال تاسف و تمام تاثر خبر شهادت نخستین شهید مدافع سلامت افشین پاشاپرست را دریافت کردم.

عروج این مدافع سلامت که در جبهه نبرد بی امان با کرونا ویروس تا آخرین نفس ایستاد و جنگید، برای مردم قدرشناس تالش بسیار سخت و جانکاه است اما یاد و خاطره تلاش های صادقانه و شبانه روزی او در کنار سایر مدافعان سلامت شهرستان به ویژه در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی می ماند.

اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت این مدافع سلامت را به خانواده آن مرحوم، مردم شریف شهرستان، تمامی کارکنان جامعه سلامت کشور و جامعه پزشکی و درمانی استان و شهرستان به ویژه همکارن آن عزیز از دست رفته در شبکه بهداشت و درمان تالش تسلیت عرض نموده و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت دارم و از یکایک هموطنان و مردم بزرگوار تالش انتظار دارم برای رعایت حال کادر درمانی و برای سلامت خود، توصیه‌ها و اصول بهداشتی را بیش از پیش جدی بگیرند.

 افشین پاشاپرست، مسئول واحد بیماری‌های شبکه بهداشت و درمان تالش اولین شهید مدافع سلامت شهرستان تالش بود که در راه خدمت به بیماران کرونایی آسمانی شد؛ این شهید گرانقدر صبح امروز (دوشنبه، ۲۳ تیر) به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.

این شهید مدافع سلامت ۹ صبح فردا(سه شنبه، ۲۴ تیر) با حضور از پرسنل تلاشگر شبکه بهداشت و درمان تالش تشییع و طبق پروتکل ستاد مقابله با شیوع ویروس کرونا به خاک سپرده می شود.

Share